Bebek Kıyafet Marka Önerileri |10 Farklı Marka Seçeneği

Buyurken.com

Bebek Kıyafet Marka Önerileri

Bebek Kıyafet Marka Önerileri

Mevsim değişiyor. Çocukların dolaplarını değiştirme vakti geldi. Cıvıl cıvıl yazlıklar yerini yavaş yavaş hüzünlü sonbahara ve ardından bembeyaz kışa bırakacak. Tabi söz konusu çocuklar olunca dolaplar her daim rengarenk oluyor. Bebek kıyafet markaları da bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Her şeyin en iyisini isteyen anneler diğer her konuda olduğu gibi kıyafet konusunda da bebek kıyafet marka önerileri arıyor.

Çocuklara kıyafet alışverişi yapmak özellikle annelerin en sevdiği faaliyetlerden biridir. Çocuklar için tasarlanmış süper kahramanlarla, çiçeklerde dolu rengarenk kıyafetler büyükleri de bir hayli cezbediyor. Hal böyle olunca da mağaza mağaza gezmek, birbirinden şık kıyafetlerin içinde kaybolmak annelere terapi gibi geliyor. Çocuklar ise yeni cicileriyle mutluluk içinde salınıyor.

Malum annelerin vakti her daim kısıtlı. Her mağazayı gezip, ürünleri inceleyip, fiyat kıyaslaması yapmaya her zaman vakit olmuyor. Bunu düşünerek sezonun en trend kıyafetlerini sizler için inceledik. En çok hangi kıyafetler satılıyor? Sezonun trendleri ne? Neler indirimde? Hadi buyurun beraber inceleyelim!

Bebek Kıyafet Markaları

Bebek Kıyafet Markaları

Bebek giyim marka tavsiye konusuna gelmeden önce biraz markalardan bahsetmek gerekiyor. Çocuk ve bebek ürünleri bulabileceğiniz onlarca marka bulunuyor. Bazı markalar hem yetişkin hem de çocuk ürünleri satarken bazı markalar ise yalnızca çocuklara özel ürünler üretiyor. Örneğin; Carter’s, Soobe ve Mothercare gibi markalar yalnızca çocuklara hitap ediyor. LCW, H&M, Zara gibi ünlü markalar ise 7’den 70’e oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Her markanın da ürün çeşitliliği buna göre farklılık gösteriyor.

Eğer alışverişe çıkılıyorsa ilk olarak elbette indirimdeki ürünlerden bahsetmek gerekiyor. Özellikle mevsim geçişleri en güzel indirimlerin olduğu dönem olarak biliniyor. Eğer şimdiden önümüzdeki yaz için hazırlık yapmak istiyorsanız alışveriş yapmanın tam zamanı. Mağazaların vitrinlerinde sonbaharlık kıyafetler yerini almaya başlarken yazlık ürünler de birer birer indirime giriyor.

Eğer önümüzdeki yaz için minik prensesinize çiçekli elbiseler arıyorsanız seçtiğimiz modellere göz atabilirsiniz. Ancak burada belirtmemiz gereken bir ayrıntı var. Eğer sezon sonu indiriminden yararlanarak önümüzdeki yaz için şimdiden alışveriş yapacaksanız çocukların ne kadar hızlı büyüdüğünü mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çocuğunuzun gelecek yaz kaç ay ya da yaş aralığında olduğunu hesaplayıp alacağınız ürünün bedenine karar vermeniz gerekiyor. sizin için seçtiğimiz ürünler 3 aydan başlayarak 10 yaş üstüne kadar çeşitlilik gösteriyor.

(Kıyafet detaylarını görüntülemek için resimlerin altındaki linklere tıklayabilirsiniz.)

Soobe

LC Waikiki

H&M

B&G Store

Carter’s

Tabi küçük prensleri de unutmadık. Önümüzdeki yaz için oğlunuza sezon sonu indiriminden seçebileceğiniz en güzel tişörtleri listeledik.

Soobe

Mothercare

Carter’s

LC Waikiki

BG Store

Gap

Sezon sonlarında gelecek yaza yapılacak en güzel yatırım kuşkusuz deniz-havuz ürünleridir. Çocuklar için elbette mayo önerilerimizde bulunuyor.

Prensesler için havuz ürünleri;

Soobe

Mothercare

LC Waikiki

BG Store

H&M

Gap

Prensler için havuz ürünleri;

LC Waikiki

BG Store

Soobe

Mothercare

H&M

Gap

Şayet önümüzde ki yaz düğünler, bayramlar çok, minik kızım tütülü kabarık elbiseler içinde olsun oğluma da şöyle minik bir delikanlı edasında pantolon gömlek bakayım diyorsanız harika seçimlerimiz var. Üstelik sezon sonu indiriminde!

LC Waikiki

Soobe

Mothercare

Gap

H&M

Erkek çocukları için ise çeşitli özel gün kombin önerilerimiz var.

LCW

LC Waikiki Gömlek

LC Waikiki Pantolon

Soobe

Soobe Gömlek

Soobe pantolon

Soobe Papyon

GAP

Gap Gömlek

Gap Pantolon

bgstore erkek bebek tulum

BG Store

kot pantolonlar, kot gömlekler ve ceketler kısacası her türlü kot ürünü yetişkin dolaplarında sıklıkla bulunuyor. Kotun hem rahatlığı hem şıklığı çocuk dolaplarının da en sevilen parçaları olmasını sağlıyor. Bebek kıyafet marka önerileri listemizde her dönem moda olan elbise ve gömlekleri derledik.

Minik prensesler için elbiseler;

Gap

H&M

Mothercare

Minik prensler için kot gömlekler;

Soobe

H&M

LC Waikiki

BG Store

Tulumlar çocukların en rahat ettiği kıyafetler arasında yer alıyor. Dolayısıyla dolaplarda mutlaka yer verilmesi gereken parçalar listesinde tulumlar başı çekiyor. Sonbaharla birlikte havaların yavaş yavaş soğuyacak olmasını da göz önünde bulundurursak tek parça tulumlar harika birer kurtarıcı oluyor. Birbirinden şık ve konforlu tulumlara bir göz atalım;

Kız çocuklar için tulumlar ;

Gap

LC Waikiki

Erkek çocuklar için tulumlar;

Gap

Carter’s

BG Store

LC Waikiki

Çocuklar için süper kahramanların ayrı bir yeri var. Özellikle kızlar her fırsatta prenses olmak isterken erkek çocukları ise örümcek adam ve batman olma hayali kuruyor. Firmalar bunu düşünerek özellikle doğum günü gibi organizasyonlar için çocuklara kostümler de üretiyor. Çocuğunuzun hayalini gerçekleştirmek ve onu bir süper kahraman ya da masal perisi yapmak isterseniz seçtiğimiz ürünlere bir göz atın.

H&M

LC Waikiki Spiderman Kostüm

LC Waikiki

Carter’s

H&M Batman Kostüm

H&M Tül Etekli Dans Giysisi

Sonbahar geldi çattı. Yakında güneş yerini yağmurlara ve soğuyan havaya bırakacak. Son a’nı beklemeden çocukların dolaplarını hazır etmek gerekiyor. Uzun kollu sweatlerin, hırkaların, yağmurluklar ve hatta montların artık dolaplarda yerini almaya başlaması gerekiyor.

Şu günlerde rengarenk yaz vitrinleri yerini turuncu, sarı renklerin hakim olduğu sonbahar kreasyonlarına bırakıyor. Eğer henüz kış alışverişine çıkmadıysanız şanslısınız. Çünkü bebek kıyafet marka önerileri listemizde sonbahar-kış için özel ürünleri de listeledik. Öncelikle ilk olarak tişörtler yerini uzun kollu body ve sweatlere bırakacak.

H&M

Mango Kadife Kalpli T-Shirt

Mango Yıldız Pullu Sweatshirt

Carter’s

BG Store

Carter’s

H&M

Özellikle mevsim geçişlerinde dolapların en olmazsa olmaz kıyafeti kesinlikle hırkalar oluyor.

BG Store

Soobe

Mango

Zara Yıldız Desenli Hırka

Zara Düğümlü Hırka

H&M

BG Store

H&M

Mango

Bebek kıyafet marka önerileri listemizin olmazsa olmazı hem kız hem de erkek çocukları için birbirinden şık morntlar içeriğimizde;

Zara Koyu Sarı Şişme Kaban

Zara Yıldız Desenli Mont

Soobe

LC Waikiki Kız Mont

LC Waikiki Erkek Mont

Soobe

Gap Koyu Lacivert Pufa Mont

Gap ColdControl Lite Pufa Mont

H&M

BG Store

Carter’s

Tabi yenidoğan ve minik bebekleri de unutmamak gerekiyor. mont tulumlar kışın bebekler için harika seçimler oluyor

LC Waikiki Kız Bebek Mont

LC Waikiki Erkek Bebek Mont

Bebek kıyafet marka önerileri arıyorsanız mutlaka alacağınız ürünlerin alerjik olup olmadığını kontrol edin. Özellikle çocuklar söz konusu olduğunda birçok marka ürünlerini çeşitli testlerden geçiriyor ve genellikle etiketlerde bu test sonuçları belirtiliyor. Alacağınız ürünün etiketini kontrol ederek hangi testlerin yapıldığını, ürünün çocuk sağlığına ne kadar uygun olduğunu incelemenizde fayda bulunuyor.

Ürünleri seçerken; boyasız, kimyasal madde içermeyen, tahriş etmeyen, yumuşak ve mümkünse %100 pamuklu giysileri tercih etmeniz gerekiyor.

Ayrıca ürünlerin iç tarafında bulunan etiketlerin de, kıyafet çocuğa giydirilmeden önce kaşıntı ve tahriş ihtimaline karşı mutlaka kesilmesi gerekiyor.

Ve son olarak eğer bebeğiniz henüz bulduğu her şeyi ağzına götüme eğilimindeyse, ağzına sokamayacağı şeylerin ayrımına varamıyorsa, alacağınız ürünlerin tehlike arz etmediğine emin olmanız gerekiyor. Bebeklerin kıyafetlerin düğme, ip, çıt çıt gibi aksesuarlarını sökme, ağzına götürme ve boğulma ihtimallerine karşı bu tip kıyafetlerin oral dönem bitene kadar tercih edilmemesinde yarar var.

Bizce Bu Yazılar Da İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir