Snugabell

Snugabell

Snugabell markası 2 çocuk annesi Wendy’nin emzirme, süt sağımı, iş ve ev koşturması arasında sıkıştığı noktada doğuyor. Her iki kızını da emziren kadın, çalıştığı zamanlarda sütünü sağıyor, ancak sağım işleminin oldukça meşakkatli ve uzun bir iş olması sebebiyle e-postalara, telefonlara ve diğer işlere yetişemiyor.

Süt çekme sırasında göğüs pompalarını tutacak ‘bir şey’ arayışına giren kadın, tüm ülkede aramasına rağmen aklındaki ürünü bulamıyor ve böylece hayalini kurduğu ürünü yaratmak için tekstil geçmişinin de verdiği birikimle yola koyuluyor.

Böylece ortaya çıkan Pumpease Hands Free süt sağma büstiyeri, uzun süt sağımlarında başka bir şeyle ilgilenemeyen annelerin yardımına koşuyor. Snugabell Pumpease süt sağma büstiyeri, süt sağma makinasını güzelce kavrayarak, ellerin serbest kalmasını sağlıyor. Böylece annelere uzun süt sağım işlemleri sırasında rahatça ellerini kullanabilecekleri zaman yaratılmış ve hareket özgürlüğü sağlanmış oluyor.

Sütün Artması İçin Sağım Şart

Yenidoğan döneminde hem bebeğin doyması hem çenesinin kuvvetlenmesi hem de sütün artması için gece gündüz fark etmeksizin 2 saatte bir emzirmek gerekiyor. Bunun yanında en az 2-3 saatte bir de sütün artması için sağım yapılması gerekiyor.

Çalıştığı için mesai saatlerinde bebeğinden uzak kalacak anneler ile ev ortamı dışında olacak ve bu sürede bebeği yanında olsa dahi emziremeyecek durumda olan anneler de sık sık Snugabell süt sağımına başvuruyor.

Ancak özellikle yenidoğan döneminde hem yenidoğan bebekle ilgilenmek hem uzun saatler süt sağımı yapmak anneleri oldukça yoruyor. Süt sağımı sırasında başka bir işle ilgilenilemiyor oluşu da annelerin hareket özgürlüğünü kısıtlıyor. Bu durum mesai saatleri içinde süt sağımı yapacak anneleri de zorluyor.

Süt Pompasını Saatlerce Tutmak Zorunda Değilsiniz

Her saat dakikalarca süt sağımı yapmak ve sürekli süt pompasını memeye sabit tutmaya çalışmak annelerin hem zamanından çalıyor hem de bir süre sonra çok yorucu bir iş olmaya başlıyor. Hands free süt sağma büstiyeri sayesinde artık anneler, süt sağarken elleriyle pompayı tutmak zorunda kalmıyor.

Snugabell Mom & Baby Gear süt sağma makinanızı güzelce kavrayarak ellerinizin serbest kalmasını sağlıyor. Bu da annelere hem zamandan tasarruf sağlatıyor hem de diğer işlerini halletme imkanı veriyor. Gün içinde çok defa tekrarlayacağınız süt sağım işlemi devam ederken ellerinizi rahat rahat kullanabiliyorsunuz.

Snugabell süt sağma büstiyeri ile sabitlenen süt sağma makinası sağıma devam ederken, dilerseniz bebeğinizle ilgilenebiliyor dilerseniz de bir göğüsten süt çekilirken diğer göğüste de bebeğinizi emzirebiliyorsunuz. Böylelikle her iki meme de aç bir bebek olduğu konusunda uyarılmış ve süt üretimi artmış oluyor.

3 Farklı Kanca Seviyesi

Snugabell özel kumaştan üretilen büstiyer 3 farklı kanca sistemi ile uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Doğumdan sonra kilo alma ya da verme gibi durumlarda 3 farklı kanca seviyesi sayesinde büstiyer daha bol ya da dar hale getirilebiliyor.

Pompaların takıldığı açıklıklar her marka pompa için kullanılabiliyor. ASTM standard ölçümleri baz alınarak dizayn edilen göğüs aralıkları annelere kolay kullanım imkanı sunuyor.

Bebekle annenin birbirine alışma süreci olan ilk dönemlerde, annelerin hemen hepsi bakımsızlıktan şikayet ediyor. Uykusuz geceler, uzun süt sağım seansları, emzirme seansları; annenin kendine vakit ayıramamasına, soğuk yemek, soğuk çay, günlerce alınamayan duş gibi durumlara sebep olabiliyor. Bu dönemde yapılabilecek küçücük bir dokunuş bile anneleri mutlu etmeye yetiyor.

Snugabell annelerin ne istediğini yine anneler bilir sözünü doğrulayan marka, tamamı kadınlarda oluşan kadrosuyla, annelerin bu dönemdeki psikolojisini de düşünüyor. Büstiyerlerin renk renk, desen desen tasarımları, süt sağım esnasında elleri serbest bırakmanın yanında annelerin daha şık görünmesine ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı oluyor.

Menü