Ezpz

Ezpz

Ezpz bebek ve çocukların kendi başına beslenmesini desteklemek üzere; düz zeminlere yapışan mat kase, tabak ile kaşık, çatal kupa gibi beslenme yardımcıları üretiyor.

Bir çocuğu büyütürken anne babaların ihtiyaç duyduğu ürünleri en iyi yine anne babalar anlıyor. 3 çocuk sahibi bir aile tarafından 2014 yılında ortaya çıkan marka, bu kuralın en iyi örneklerinden biri. Yemek saatleri epey zorlu geçen 3 yaşın altında 3 erkek çocuk sahibi çift, oluşan dağınıklık, kirlilik ve yemeklerin dökülmesinden sıkılarak, çocukların yere atamayacağı, dökülmelere karşı en az kirliliğin sağlanacağı eğlenceli ve pratik ürünler hayaliyle yola çıkıyor ve Ezpz markası böyle doğuyor.

Markanın kuruculuğunu yapan anne, tüm ürünlerini çocuklarıyla birlikte deneyimleme şansı buluyor. Kısa sürede pek çok ülkede en sevilen ürünlerden olan Ezpz ürünleri çocukların gelişimsel kilometre taşları göz önünde bulundurularak farklı ay ve yaşlar için özel olarak tasarlanıyor.

Çocuklar için beslemeyi güvenli ve eğlenceli hale getiren marka toksin madde içermeyen, pediatrik besleme uzmanları tarafından özenle tasarlanan silikon ürünler üretiyor.

Sabit tabanı ile yemek masaları ve mama sandalyelerine yapışan matlar, güvenli beslenmeyi destekliyor. Oluşacak kirliliği de en aza indiriyor.

Markanın ürünleri ayrıca; gri, mavi, yeşil, mercan, adaçayı, aqua, blush, krem, sarı ve lime gibi göz alıcı renkleriyle hem bebeklerin ilgisini çekiyor hem de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

Ezpz Mat

Marka mat tabanlı silikon kase, bölmeli tabak, mini bardak, kaşık gibi pek çok beslenme ürünü üretiyor. Bulaşık makinasında yıkanabilen ürünler, mikrodalga fırında ve 175 dereceye kadar normal fırınlarda kullanılabiliyor.

Uzun ömürlü, bükülebilir, esnek, solmaz, yıpranmaz ve bozulmaz silikon ürünler ayrıca; BPA, BPS, PVC, lateks ve ftalat içermiyor. Yüksek kaliteli gıda ile uyumlu ve sağlıklı silikondan imal ediliyor. Avrupa standartlarına uygun ve FDA onaylı ürünler Amerika’da tasarlanıyor.

Ezpz Happy Mat

Ezpz happy mat, gülen yüz tasarımı ile yemek saatlerine eğlence getiriyor. Patentli tasarıma sahip ürün, çocuklara pozitif bir yemek deneyimi için mutlu ve eğlenceli bir ruh hali sağlıyor.

Mat çeşitlerinde bulunan koruyucu alan yemeklerin masaya dökülüp saçılmasını engelliyor. Tabak ya da kase gibi ürünlerin altında tıpkı bir servis tabağı gibi duran, ancak bütünleşik olan kısım ekstra koruma ve alan sağlıyor.

Happy mat çeşitleri, alan koruyucu modeller de dahil olmak üzere, tüm mama sandalyeleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Gülen yüz şeklinde tasarlanan mama tabağının 3 farklı bölmesi bulunuyor. 2 göz ve gülen bir ağızdan oluşan servis matındaki 3 bölme; meyve veya sebze, protein ve karbonhidrattan oluşan sağlıklı beslenme öğününü çocukların severek yemesini sağlıyor.

Mat Bebeğinizin kendi kendine beslenmesini teşvik ediyor ve aynı zamanda ince motor becerilerini de geliştiriyor.

Kompakt ve hafiftir ürün evde, dışarda ve seyahatlerde rahat kullanım imkanı sunuyor. 3-4 adet mat üst üste istiflenerek, yiyecekle birlikte taşınabiliyor. Bulaşık makinasında, mikrodalga fırında ve 175 dereceye kadar fırında kullanılabiliyor.

Ezpz Mini Mat

Mini matise tıpkı happy mat gibi gülen yüz şeklinde tasarlanan ancak alan koruyucu kısmı olmayan yalnızca tabaktan oluşuyor.

Yemekle eğlenceyi bütünleştiren tasarım, 3 farklı bölmesi ile çocuklara aynı anda birden çok çeşit yiyeceği sunmayı kolaylaştırıyor.

Eliyle ya da çatal kaşığı ile yemeğini kendisi yiyen çocuğun doğal olarak ince motor becerileri de gelişiyor.

Ezpz Happy Bowl

Happy Bowl,ise serinin bebek kahvaltısı, sulu yemekler, çorba ve püreler için ideal kasesi. Yeni yürümeye başlayan çocukların ve okul öncesi çocuklarının çorba, makarna, sulu yemek, yulaf ezmesi ve mısır gevreği yemelerine yardımcı olan ürünün alan koruyucu kısmı da bulunuyor.

Alan koruyucu kısmıyla birlikte tüm mama sandalyeleri ile uyumlu kase, bebeğinizin kendi kendine beslenmesini teşvik ediyor ve ince motor becerileri geliştiriyor.

Ezpz Tiny Bowl

Tiny Bowlen küçük mama sandalyesi tepsilerine bile sığabilecek alan koruyucu alana sahip Ezpz vakumlu mat çeşitlerinden biri. Kase, püreler, yoğurt, çorba gibi ilk yiyecekler için kullanılabiliyor ve ayrıca BLW yöntemini de destekliyor.

4 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için tasarlanan kase, sabit vakumlu tabanı ile masalara yapışıyor. Dökme, yere atma gibi ihtimalleri ortadan kaldırarak, kendi kendine beslenmeyi destekliyor ve ince motor becerileri geliştiriyor.

Tüm mama sandalyesi tepsilerine uyumlu mat seyahatlerde bile çantada taşınabiliyor. Bebek bakım çantanızda taşımak isteyenler için, özel taşıma çantası bulunuyor.

Markanın sade, şık renkli kase ve gülen yüz tabaklarının yanında özel serileri de bulunuyor. Susam sokağı, sevimli ayıcık gibi tasarımlar çocukların eğlencesini ikiye katlıyor.

Ezpz Sesame Street Elmo Mat

Ezpz Sesame Street Elmo Mat, unutulmaz Susam Sokağı’nın sevilen karakteri Elmo’yu çocuklarla tanıştırıyor.

Pozitifliğe önem veren annelerin macerayı seven çocuklarına özel üretilen seriler, miniklerin yaratıcılıklarını da destekliyor. Marka, bebek ve küçük çocuklar için tasarladığı ürünlerinde, tüm çocukların öğrenme, oynama ve iyi yemek yemeye hakkını destekliyor.

Sesame Street Cookie Monster Matise kurabiye canavarını mama sandalyelerine taşıyor.

Ezpz Care Bears Mat

Care Bears Matmarkanın özel seri ürünlerinden bir diğeri. Doğrudan masa yüzeyine yapışan vakumlu ürün çocuğunuzun tabağı devirmesini önlüyor. Servis matındaki 3 bölme farklı lezzetleri sunmayı kolaylaştırıyor.

Sevimli ayı serisinin kasesi de bulunuyor. EZPZ Care Bears Bowlçorba gibi sıvı yiyeceklerin yanında sunulacak tek çeşitler için kullanılabiliyor.

Ezpz Tiny Cup

Marka bebeklerin minik ağızlarına ve ellerine uygun bardaklar da tasarlıyor. Yumuşak silikondan üretilen Ezpz Tiny Cupbardaklar bebeklerin dişlerini koruyor. 4 ay üstü kullanıma uygun bardak, kaymaz silikon sebebiyle rahat tutuş imkanı sağlıyor. Ayrıca ağızdaki hareketleri daha başarılı kılıyor.

Özel iç açı güvenli içme için eşit akış sağlarken, ağırlıklı taban ve tabandaki minik çıkıntılı dokular çarpma direnci sağlıyor. Soğuk, sıcak ve sıcak yiyecekler ve sıvılar için kullanılabiliyor.

Ezpz Tiny Spoon

Tiny Spoonkaşık yumuşak silikon malzemesi ile bebeğin gelişmekte olan diş etlerini ve dişlerini koruyor. Ek gıdaya geçiş için uygun kaşıklar, öncesinde de alıştırma amaçlı olarak diş kaşıyıcı gibi bebeğe verilebiliyor.

Hafif kaşığın arka kısmı daldırma ve kepçe için kullanılabiliyor. Minik ve dar formlu kaşık bebeğin ağzına güvenle oturuyor. Kaşığın dip kısmındaki duyusal noktacıklar, tıkama ve boğulmayı azaltmak için duyusal farkındalığı etkinleştiriyor. Kaymaz kısa ve kavraması kolay, yuvarlak formlu sap kısmı, bebeğin kolayca kavramasına yardımcı oluyor.

Kaşık gövdesinin arka yüzeyindeki çıkıntı, kaşığın yüzeyde sabit ve dengeli durmasını sağlıyor. Hem her türlü meyve sebze püreleri hem de bebeğin liderliğindeki (BLW) sütten kesme yöntemleriyle kullanılabiliyor.

Menü