Skip Hop

Skip Hop 

Skip Hop markası tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça seviliyor. Anne ve bebek ihtiyaçlarını düşünerek çeşit çeşit ürün sunan marka hem ebeveynleri hem de bebekleri mutlu ediyor. Markanın anne bakım çantalarından beslenme araç gereçlerine, banyo ihtiyaçlarından seyahat gereçlerine kadar pek çok çeşit ürünü bulunuyor.

Markanın sevimli Zoo karakterleri serisi çocuklar tarafından büyük beğeni topluyor. Tabak, kaşık, çanta, suluk, önlük gibi pek çok bebek ihtiyacı üzerinde bulunan; kuş, köpek, unicorn, zürafa, maymun, dalmaçyalı, kelebek gibi pek çok hayvan tasviri çocukların ilgisini çekiyor. Birbiri ile uyumlu Zoo serisi ürünleri takım haline getirilebiliyor.

Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirebiliyor.

Skip Hop Beslenme Gereçleri

Tıpkı yetişkinler gibi bebekler de beslenme gereçlerine ihtiyaç duyuyor. Küçücük elleri ve ağızları ile koca koca çatal kaşıklar ve bardaklarla yiyip içmelerini beklemek bazı kazalara sebep olabiliyor. Bu sebeple çocuk sofra ürünlerinin minik bedenlere has tasarlanmış olması ve gerekli güvenlik kurallarını sağlaması gerekiyor.

Bebekler 6. Ay itibariyle ek gıdaya geçiyor. Ek gıda dönemi bebeğin hem yeni tatlar keşfettiği hem de masada kendine de yer bulduğu dönem anlamına geliyor. Büyümenin ilk adımlarından birini atarak sofraya geçiş yapan bebeklere uygun sofra ürünleri hem rahatlıkla yemek yemelerini hem de yemek yerken de eğlenmelerini sağlıyor.

Skip Hop tasarladığı birbirinden şık ve eğlenceli sofra ürünleri ile yemek zamanına da eğlence katıyor. Marka bebekler için bölmeli tabaklar, sevimli çatal-kaşıklar, silikon mama önlükleri, termoslar ve suluklar sunuyor.

Bölmeli Mama Tabağı

Bölmeli mama tabağı aynı anda birden fazla yemeği bebeklere sunmanın en eğlenceli yolu. Sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine kadar her sofrada kullanılabilen bölmeli tabak çeşitleri çocuklara farklı sunumlar hazırlamak içinde ideal birer seçim oluyor. Tabağın her bir gözüne ayrı ayrı dilerseniz meyvelerini dilerseniz kahvaltısını dilerseniz de yemeklerini koyabiliyorsunuz.

Zoo serisi 2 bölmeli tabaklar sevimli tasarımlarıyla çocukların yemek saatlerine eğlence katıyor. Lama, batman, leopar, dalmaçyalı gibi çeşitleri bulunan 2 bölmeli tabaklar serinin diğer ürünleri ile de uyumlu.

Tabağın yanı sıra markanın çocuklar için özel kaseleri de mevcut. Dilerseniz çorba, sulu yemek dilerseniz de atıştırmalıkları eğlenceli kaselerde çocuklarınıza sunabilirsiniz. Tabak ve kase yemek seti ise iki farklı sofra ihtiyacını bir arada sunuyor. Set hediye olarak da oldukça uygun. Çocuklu bir yakınınıza ziyarete giderken evin miniğini sevindirebileceğiniz çok şık bir hediye alabilirsiniz.

Çatal Kaşık Seti

Bebek beslenme ürünlerinde en fazla dikkat edilmesi gereken ürünlerin başında çatal ve kaşık geliyor. Özellikle çatalın çok sivri olmaması, bebeğin ağzına saplanmaması, batmaması için gerekli güvenlik önlemlerinin alınması yararlı oluyor. Ayrıca kaşık da çatal gibi bebeğin ağzına zarar vermemeli ve yumuşak damaklarını zedelememeli. Bu sebeple çatal kaşık seçmek ekstra özen gerektiriyor.

Çocukları en geç 8-9. Aylar itibariyle çatal ve kaşıkla tanıştırmak gerekiyor. İlk zamanlarda yalnızca bir oyun aracı olan çatal kaşıkların ne işe yaradığı bebeğin algılaması için zaman tanımak gerekiyor. Bebek çatalı ve kaşığı olması gerektiği gibi tutmak ve döküp saçmadan kendi başına yemek yiyebilmek için önce ebeveynleri taklit edecek ve zamanla alışacaklardır.

Çocukların minicik ağızlarına sığabilmesi içinde hem bebek yemek kaşığı hem de bebek çatalının onlar için üretilenlerden olması gerekiyor. Çatal seçiminde ise boyutunun yanında uçlarının da bebeğe zarar vermeyeceğine emin olmak lazım. Yiyeceğe kolaylıkla batacak ancak bebeğin eline, yüzüne batıramayacağı gibi uçlarının yuvarlatılmış olması daha sağlıklı oluyor.

Tüm Ürünler Zoo Serisi ile Uyumlu

Skip Hop; arı, baykuş, inek, köpekbalığı, köpek, maymun, unicorn ve zürafa gibi sevimli hayvanları çatal ve kaşıkların üzerine de taşıyor. Zoo koleksiyonu tabak, çatal, kaşık, suluk gibi tüm yemek ihtiyaçlarını birbirine uyumlu sunuyor.

12 ay ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan çatal, kaşık setinin yumuşak kenarları sayesinde çocuklar tutmakta zorlanmıyor. Paslanmaz çelik çatal ve kaşıklar sayesinde bebekler de tıpkı yetişkinler gibi sofrada yerini alıyor.

Skip Hop atıştırmalık çerez kabı, bebek maması ve yiyecek kapları seti gibi çeşitli saklama ürünleri de bulunuyor. Evde ya da dışarıda annelere kolaylık sunan bu kaplar bebek yiyecekleri için de güvenli ve sağlıklı bir ortam sunuyor. Zoo serisi ile uyumlu atıştırmalık çerez kapları okul beslenme çantalarında yerini alırken, mama ve yiyecek kapları ise hem beslenme çantalarında hem de bebeği ile sokağa çıkan annelerin çantalarında kolaylıkla taşınabiliyor. İhtiyaç halinde bebek ve çocuklara güvenle korunmuş yiyecekler sunuyor.

Pipetli Bardak

Skip hop pipetli suluk, sevimli Zoo karakterleriyle çocuklara su içmeyi sevdiriyor. Küçük ellerin kolaylıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanan suluk, kolay açılıp kapanıyor. Kapakla birlikte açılan pipet, ekstra hijyen sağlarken, suluğun içinde yedek pipet de bulunuyor.

Pipetli suluk, sevimli Zoo karakterleriyle çocuklara su içmeyi sevdiriyor. Küçük ellerin kolaylıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanan suluk, kolay açılıp kapanıyor. Kapakla birlikte açılan pipet, ekstra hijyen sağlarken, suluğun içinde yedek pipet de bulunuyor.

Skip Hop Spor Suluk

Spor suluk, yetişkin çocukların meyve suyu ya da su gibi dilediği sıvıyı yanlarında taşımasını kolaylaştırıyor. Silikon kayış kolay taşıma imkanı verirken açıp kapamayı kolaylaştıran yuvarlak kapağı, ve dökülmeleri önleyen kilit sistemi kullanım kolaylığı sunuyor. Spor suluk hem hacim hem geniş ağızlık ve bol akış hem de diğer özellikler düşünülerek 3 yaş ve üstü kullanım için sunuluyor.

Skip Hop Zoo Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk

Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk, çocukların içeceklerinin istenen ısıda kalasını sağlıyor. Açılabilir kapağı pipetin daima temiz kalmasını sağlıyor. Rengarenk paslanmaz çelikten üretilen termos sulukları silikon kaplı dış yüzeyi sayesinde minik eller güvenle kavrayabiliyor. Kullanışlı askı ise Skip Hop Zoo Pipetli Paslanmaz Çelik Suluğu rahatça taşımanızı sağlıyor.

3 yaş ve üzeri kullanıma uygun olan pipetli paslanmaz çelik suluk, açılıp kapanabilir kapağı sayesinde çocuklara rahat kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca bu kapak pipet kısmının hijyenini de koruyor. Esnek pipet, kapağın açılmasıyla ortaya çıkıyor ve kapanmasıyla kapağın altına gizleniyor. Bu sayede uzun süre temiz kalıyor.

Skip Hop Zoo suluk, çocuklara kolay kavrama imkanı da veriyor. Termosun dışında bulunan silikon kaplı yüzey kaymaları engelleyerek kolay kavrama sağlıyor. Ayrıca termosun içine ister sıcak ister soğuk ne konursa konsun ısı korunuyor. Bu sebeple silikon yüzey sayesinde çocukların eli de yanmalara ya da soğuğa karşı korunmuş oluyor.

Skip Hop Önlük

Silikon önlük ile bebekler yemeğin tadını çıkarırken, anneler yemekler yere dökülecek korkusu yaşamıyor. Zoo serisi ile uyumlu birbirinden eğlenceli hayvan figürlerini taşıyan Skip Hop mama önlüğü çeşitleri çocukların yemek saatlerine eğlence katıyor. Önlük bebeklerin hem üstünü pisletmesini hem de yemeklerin yerlere dökülüp saçılmasını önlüyor.

Silikon mama önlüğünün derin cebi düşen kırıntıları ya da akan sıvıyı yakalıyor. Böylece yemeklerin yere dökülmesi de önleniyor. Yemek saatleri annelerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor.

Her bebek birbirinden farklıdır. Bazıları oldukça tombul, bazıları ise çıtı pıtı olabiliyor. Bebekler için kullanılacak ürünlerin her bedene, her aya uygun hale getirilebilir olması uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 6 ay ve üstü tüm çocukların kullanımına uygun Skip Hop silikon önlük, ayarlanabilir boyun askısı sayesinde tüm bebeklere uygun hale getirilebiliyor. Bebeğin büyümesine paralel olarak dilediğiniz boyutta ayarlanabiliyor.

Sağlıklı, Güvenilir ve Eğlenceli

Pürüzsüz dokuma ve gıda güvenliği olan silikon malzemeden üretilen Skip Hop önlük kolaylıkla temizlenebiliyor. Bulaşık makinasında da yıkanabiliyor. Ayrıca su geçirmemesi sebebiyle bebeklerin göğsünü ıslatmalarını ve üşütmelerini de engelliyor.

Skip Hop Zoo Sandalye Yükseltici

Sandalye Yükseltici 1-3 yaş arası miniklerin masada yer edinmesine yardımcı oluyor. Sandalye üzerine yerleştirilen yükseltici hafif yapısı gereği kolaylıkla taşınabiliyor. Çıkarılabilir 3 noktalı kayışlar kaymayı önlüyor.

Skip Hop Aktivite Masası

Çocuğun oturmasına, dönmesine hatta sıçramasına olanak sağlayan Skip Hop 3 aşamalı aktivite masası eğlenceli oyuncakları ile çocuğunuzun hem motor becerilerini geliştirecek hem de eğlenirken öğrenmesini sağlayacak.

İşinin uzmanı çocuk doktorlarıyla birlikte tasarlanan 3 aşamalı aktivite masası çocuğunuzun ince ve kaba motor becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Oyun ve öğrenme için “bütün vücut” yaklaşımını desteklemek üzere hazırlanan bu eğlenceli ve öğretici masa üç farklı kullanım imkanı sunuyor.

3 aşamalı aktivite masası, strateji oluşturma yeteneğinden el becerilerine ve yaratıcılığa, mantık ve akıl yürütme becerilerinden, problem çözme yeteneğine kadar oldukça geniş bir alanda bebek ve çocuk gelişimine destek oluyor.

4 ay üzeri tüm çocuklarının kullanımına uygun Skip Hop Aktivite Masası, 25’in üzerinde gelişimsel faaliyet sunuyor. Yuvarlak şekilde dizayn edilen aktivite masasının orta bölümünde, çocuğun oturabilmesi için tıpkı yürüteçlerde olduğu gibi tasarlanmış kumaş oturma alanı bulunuyor. Bu alan çocuğunuzla birlikte istediği yöne dönebiliyor. Tüm oyuncaklar ise bu oturma alanının etrafına 360 derecelik açı ile yerleştirilmiş bulunuyor. Aktivite masasının alt tarafında ise bebeğinizin ayaklarını rahatlıkla koyabileceği, yüksekliği ayarlanabilen bir bölüm bulunuyor.

Skip Hop Oyun Matı                         

Skip Hop oyun matı, bebeklere üstünde güvenle ve hijyenik bir şekilde oynayabileceği bir alan sunuyor. Çift taraflı kullanım imkanı ve kolay temizlenebilir oluşu anneleri de mutlu ediyor.

Oyun matı 218 cm uzunluk ve 132 cm genişliği ile bebeklere eğlenebilecekleri oldukça geniş bir alan sunuyor. Çift taraflı olması olası pislenme ihtimalinde hemen ters çevrilerek bebeğin oyuna devam edebilmesine olanak sağlıyor. İki yüzeyinin de kullanılabilmesi bebeğin ilgisinin dağıldığı anlarda da işe yarıyor. Bebek bir yüzeyde oynamaktan sıkıldığında Skip Hop oyun matı ters çevrilebiliyor. Böylece bebeğin ilgisi yeniden mat üzerinde toplanabiliyor.

Skip Hop Explore More Diş Kaşıyıcı

Sevimli ve renkli, kolay kavranan Skip Hop diş kaşıyıcılar, soğutulabilme özelliği sayesinde evde veya dışarıda bebeğinize rahatlatıcı bir konfor sağlıyor. Güvenli silikon kaplamalı paslanmaz çelik disk dondurucuda soğutulabiliyor. Böylece bebeğinizin kaşınan dişlerine soğuk masaj yapılabiliyor. Yumuşak silikon kaplama bebeğinizin hassas diş etlerine zarar vermiyor. Diş kaşıyıcıların arı ve tilki olmak üzere iki farklı şekli bulunuyor.

Skip Hop Anne Bebek Bakım Çantaları

Markanın birbirinden şık ve konforlu çantaları bulunuyor. Duo orijinal çantalar, forma sırt çantası modelleri, neopren nolita sırt çantası seti, chelsea şehirli şık sırt çantası çeşit ve renkleri anneleri seyahatlerde ve bebekle sokağa çıktıkları her anda rahat ettiriyor.

Skip Hop bebek bakım çantaları, geniş iç hacimleri, biberon, bez, mama, oyuncak gibi bebek eşyalarının yanında laptop, cep telefonu, anahtar gibi ebeveyn ihtiyaçlarının rahatlıkla taşımaya imkan sağlayan bol bölmeli eşya gözleri ile beğeni topluyor.

Grab&Go Bebek Arabası Düzenleyicisi

Bebek arabası koluna ya da ön barına rahatlıkla asılabilen bebek arabası düzenleyici çantalar ise ihtiyaç halinde gerekli olacak tüm malzemeleri elinizin altında topluyor. PVC, Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler kullanılmadan üretilen düzenleyiciler soğuk suyla makinede yıkanabiliyor. Çantanın ön kısmındaki fermuarlı cüzdan, çıkartarak bileğe takma imkanı da sunuyor.

Grab&Go Çift Biberon Çantası

Çift biberon çantası, iki biberonu veya akıtmaz bardağı dört saate kadar soğuk tutuyor. İzole edilmiş çanta içi biberonları sıcak veya soğuk tutuyor. Tekrar kullanılabilir buzluk paketi, bebek arabalarına takabilmek için kolay açılabilir askısı, çanta içinde file bölmesi ile seyahatlerde annelere büyük kolaylık sağlıyor.

Skip Hop Grab&Go Islak Kuru Çantası

Markanın gezme zamanı ürünleri de dikkati çekiyor. Özellikle ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran ürünler tasarlayan SKip Hop bebeklerin sık sık üst değiştirdiğini düşünerek kirli ve temiz kıyafetlerin ayrı ayrı saklanabileceği ıslak kuru çantasını tasarlamış. Temiz kıyafetleri çantanın bir gözünde; kirli, ıslak kıyafetler ile kirli bezleri ise fileli gözde saklayabiliyorsunuz.

Skip Hop Zoo Çek Çek Çanta

Skip Hop markasının çocuklar için de birbirinden şık ve sevimli çantaları bulunuyor. Zoo sevimli hayvanlar serisi ile uyumlu sırt çantaları, Zoo çek çek valiz ve emniyet kemerli sırt çantası çeşitleri çocukların beğenisini topluyor.

Her gün okula bir sürü kitap, defter taşıyan, ana sınıfı ve kreşte bir sürü oyuncak götüren sevimli miniler Zoo çek çek valizlerle rahat ediyor. Çek çek çanta yalnızca okula giderken de kullanılmıyor. Misafirlikte, seyahatlerde her yerde çocuğunuzun oyuncaklarından eşyalarına tüm ihtiyaçlarını toparlayacak bu çantalar, çocuğunuzun en büyük yol arkadaşı oluyor.

Emniyet kemerli sırt çantası ise özellikle kalabalık alanlarda çocuklarla güven içinde yürümenizi sağlıyor. Ebeveyn emniyet kayışı anne babasının elini tutmak istemeyen miniklerin kaybolma riskini ortadan kaldırıyor.

Markanın seyahatlerde işe yarayacak çeşit çeşit ürünü bulunuyor. Özellikle araç içinde kullanılan; araç içi çanta, ayna, aktivite tepsisi, araç gölgeliği ve koltuk arkası düzenleyici çocukla yola çıkılan zamanlarda konfor, düzen, eğlence ve güvenliği bir arada sunuyor.

Otomobil ve Bebek Arabalarına Düzen Geliyor

Ürünler yalnızca otomobil için olanlarla da sınırlı kalmıyor. Bebek arabalarına da düzen getirecek çeşit çeşit tasarım bulunuyor. Fileli bebek arabası çantası ile bebek arabası gölgeliği bunlardan bazıları olarak öne çıkıyor.

Çocuklar için, unicorn, zürafa, köpek gibi birçok hayvan tasviri şeklinde özel olarak tasarlanan Skip Hop Zoo şemsiye modelleri de seyahatlerde, okula ya da gezmeye giderken kullanılabiliyor. Çocukların minik elleri için özel tasarlanan şemsiyeler, kolaylıkla kapanıp açılabiliyor. 3 boyutlu kulakları ve sevimli tasarımlarıyla Zoo şemsiyeler çocuğunuzu yağmurdan koruyacak bir süper kahramana dönüşecek gibi duruyor.

Anne babaların hayatını kolaylaştırmak ve bebeklere konfor sağlamak üzere çeşitli ürünler tasarlayan marka banyo zamanına da eğlence katıyor. Moby banyo ürünleri sevimli tasarımları ile banyo saatini eğlenceli hale getiriyor.

Banyo Ürünleri ile Eğlenceli Anlar

Klasik banyo küvetlerine modern bir yorum getiren hem güvenli hem de konforlu bir ürün arıyorsanız Skip Hop Moby 3’ü 1 Arada Akıllı Küvete mutlaka göz atmanız gerekiyor. Bebeklere banyo yapmayı keyifli hale getiren akıllı küvet, 3 farklı kullanım imkanı ile de ebeveynleri mutlu ediyor. 1. Aşamada ana kucağı şeklini alan küvet filesi yenidoğan bebekleri kolaylıkla yıkama imkanı sunuyor. Bebeğinizin oturmaya başlaması ile 2. Aşamada kullanıma başlanan küvet bu kez de katlanabilen filesi ile bebeğin sırtına destek oluyor. Son aşamada ise file tamamen çıkarılarak bebek rahatlıkla yıkanabiliyor. Bu 3 ayrı pozisyon uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Bebekler büyüdüğünde klasik küvetlerde ya da duşa kabinlerde de yıkanabiliyor. Ancak yine de kayıp düşmemeleri için önlem almak gerekiyor. Bu dönemde banyo altlığı kullanmak her ihtimale karşı güvenlik önlemi sağlıyor. Banyo altlıkları vakumlu tabanları sayesinde yere yapışıyor. Böylece üzerinde oturan ya da ayakta duran çocuğun kaymasını engelliyor. Skip Hop Moby banyo altlığına göz atabilirsiniz.

Banyo Zamanını Güvenli Hale Getirin

Skip Hop Moby durulama kabı yenilikçi, patentli durulama kabının iç kanadı sayesinde düzenli akan su ile bebeğiniz ağlamadan hızlı bir durulama yapabiliyorsunuz. Durulama kabının yumuşak plastik ile kaplı ağız bölgesi bebeğinizin alnına tam oturarak gözlerine su kaçmasını önlüyor. Kolay tutma kulbu sayesinde bir elinizle durulama kabını diğer elinizle de bebeğinizi tutabilirsiniz.

Eğer bebeğinizi yetişkin küvetinde yıkıyorsanız Skip Hop Moby Banyo Musluk Kapağına da göz atmanızda yarar var. Küvette bulunan musluğa takılan kapak, bebeğinizin kafasını sivri yerlere çarpmasını önlüyor. Sevimli tasarımı ise banyo vaktini eğlenceli hale getiriyor.

Skip Hop Moby Suda Yüzen Banyo Termometresi banyoya başlamadan önce suyun bebeğiniz için ideal sıcaklıkta olduğundan emin olmanız için ideal bir ürün. Kullanılmadığı zamanlarda termometreyi kolayca ortadan kaldırmak ve güvende tutmak amacıyla herhangi bir düz zemine vakumlayabiliyor olmanız da oldukça kolay bir kullanım sağlıyor.

Menü