Mama Yoyo

Mama Yoyo 

Mama Yoyo Baby & Kids markası bebek ve çocuklar için GOTS (Global Organics Textile Standards) Sertifikası’na sahip ev ve yatak tekstil ürünleri sunuyor.

Bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek, aynı hassasiyetle tasarlanan ürünler cilde dost ve zararlı kimyasallar içermiyor. Organik pamuklarla dokunmuş kumaşlar yine cilt dostu organik boyalarla renkleniyor.

Çocukların eğlenceli dünyasından aldığı ilhamla tasarladığı birbirinden şık desenleri ürünlerle buluşturan marka çocuk sağlığı, güvenliği ve mutluluğu için kullanılan kumaşlardan dikime kadar her şeyin en üst kalitede olmasını birinci öncelik kabul ediyor.

Çocuklar için yola çıkan Mama Yoyo Baby & Kids markasının ismi de yine bir çocuktan geliyor. İsmin sözlükte herhangi bir karşılığı bulunmamasına rağmen, mutlu ya da heyecanlı olduğu her anda Mama-Yoyo! diyerek harekete geçen Efe, marka ismi konusunda ilham oluyor.

Markanın uyku, emzirme ve beslenme, banyo ürünleri, çantalar, oyuncak ve dekorasyon ve setler başlıklarında farklı kategorileri bulunuyor.

Mamayoyo ile Uykulara Müslin Hafifliği

Uyku kategorisinde; çok amaçlı organik müslin, 4 kat organik bebek battaniyesi, nevresim takımları ve triko mama yoyo battaniyeler yer alıyor.

%100 organik pamuktan üretilen müslin örtüler, battaniyeden güneşliğe, alt değiştirme örtüsünden puset örtüsüne kadr pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Zararlı kimyasallardan uzak, pamuğundan boyasına kadar GOTS sertifikasına uygun üretilen müslin örtüler bebeğinizin hassas cildini koruyor.

Harika desenli organik bebek nevresim takımları ise hem ön hem de arka yüzünde bulunan farklı desen seçenekleriyle çift taraflı kullanım imkanı sunuyor. %100 organik pamuk satenden üretilen setler yastık kılıfı, yorgan kılıfı ve çarşaftan oluşuyor.

Organik Bebek Battaniyesi ile Sağlıklı Uykular

Mama yoyo müslin battaniye seçenekleri de göz dolduruyor. Uyku kategorisinde birbirinden şık ve yumuşak triko battaniyeler de yer alıyor. %100 pamuk iplikten üretilen müslin bebek battaniyesi çeşitleri, tüylenmeyen yapısıyla bebeklere yumuşacık uykular sunuyor. Üstelik müslin bebek battaniyesi çift taraflı olarak da kullanılabiliyor.

Mamayoyo emzirme ve beslenme kategorisi ise müslin ağız bezi ve emzirme önlüğü seçeneklerinden oluşuyor. 3’lü ve 5’li seçeneklerle sunulan müslin ağız bezi %100 organik pamuktan üretiliyor. Müslin ağız mendili baskılarında kullanılan boyalar ise organik sertifikalı ve bebek cildine dost.

Mama yoyo Müslin emzirme önlüğü de %100 organik pamukla dokunuyor. Emzirme esnasında bebeğinizi izleyebilmeniz için yaka kısmı eğimli tasarlanan örtüler solak anneler de düşünülerek, soldan bağlama seçeneği ile üretiliyor. Müslin kumaşın gözenekli dokusu sayesinde bebeğinizin cildi nefes alıyor.

Birbirinden Şık Banyo Ürünleri

Mama yoyo banyo kategorisinde çocuk bornozu, banyo havlusu ve deniz süngeri yer alıyor. Markanın her ürünü gibi banyo ürünleri de müslinden üretiliyor.

4 kat müslinin yüksek emici özelliği sayesinde havluya iyi bir alternatif sunan çocuk bornozları yıkandıkça daha yumuşa bir hal alıyor. Başlıklı kurulama örtüleri de 4 kat muslininden üretiliyor ve yeni doğandan 3 yaşa kadar kullanılabiliyor.

Doğal deniz süngerleri ise Saroz Körfezi’nden çıkarılıyor. “Mandapa” cinsi doğal deniz süngeri, kendi ağırlığının 40 katı suyu çekebiliyor. Çabuk deforme olmuyor, bebek cildini tahriş etmiyor ve çevreye kirliliği de yaratmıyor.

Mama yoyo çantalar kategorisinde ise ıslak kuru çamaşır çantası ve organizer çantalar bulunuyor. Organik markanın oyuncak ve dekorasyon kategorisinde ise tamamen el emeği ile üretilen doğal ürünler bulunuyor. Amigurumi oyuncaklar bebeklere uyku ve oyun saatlerinde eşlik ederken, sevimli duvar süsleri odalara şık bir hava katıyor.

Dilerseniz müslin örtü ve oyuncaktan oluşan çeşitli Mama yoyo set seçenekleri de bulunuyor.  Setler özellikle bebek hediyesi arıyorsanız mutlaka göz atmanız gereken seçeneklerden.

***Yazının tüm hakları Buyurken.com Blog Ekibine aittir.

Menü