Kiinde

Kiinde 

Kiinde emzirme dönemindeki annelerin en büyük yardımcılarından biri. Markanın mucizevi anne sütü için sağımdan, saklamaya ve elbette bebeğe beslemeye kadar pek çok alanda annelerin hayatını kolaylaştıran sağlıklı emzirme ürünü bulunuyor.

Kiinde doğal biberon, süt saklama poşeti, anne sütü saklama rafı, termal çanta, emzirme ihtiyaç seti, seyahat termosu ve hatta temizleme fırçasına kadar oldukça geniş bir yelpazede ürünü bulunan marka, anne sütünün mümkün olan en hijyenik, sağlıklı ve güvenli şekilde çekilmesini, saklanmasını ve bebeğe ulaştırılmasını kolaylaştırıyor.

Anne sütü bebeğin ihtiyacı olan her türlü vitamin ve minareli tek başına sunan mucize bir besindir. İçeriğindeki üstün özellikler nedeniyle asla taklit edilemeyen anne sütü bebeği hastalıklardan koruyor. Beyin gelişimi için çok yararlı olan anne sütü ayrıca; ishalden menenjite, alerjilerden diyabete kadar birçok hastalıkta bebeklere siper oluyor, direncini artırıyor.

Bebeğe faydaları saymakla bitmeyen anne sütü, aynı zamanda anneyi de koruyor. Emziren annelerin meme kanserine yakalanma riski azalırken, ileride yakalanılabilecek rahim kanseri, kemik erimesi, diyabet gibi birçok hastalığa yakalanma ihtimalleri de düşüyor.

Anne sütünün artması için özellikle ilk günlerde sık sık sağım yapılması yararlı oluyor. Süt sağımı anne ile bebeğin ayrı kalacağı durumlarda gerekiyor. Annenin işe başlaması ya da kimi zaman sağlık sorumları bebeğin doğrudan anne sütü almasına engel oluyor. Süt sağımı bu gibi durumlarda hayat kurtarıcı oluyor.

Sağılan Sütler Nasıl Saklanır?

Ancak elbette ki mucize anne sütünün uygun koşullarda saklanması gerekiyor. Sağılan sütler 3-3-3 kuralına uyarak saklana biliyor. Yani sütler oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabında 3 gün ve derin dondurucu da 3 ay saklanabiliyor. Kiinde Türkiye, annelerin bu konuda hayatını kolaylaştırmak için onlarca ürün seçeneği bulunuyor.

Kiinde Türkiye tasarladığı ürünlerle, sütlerin sağımından saklanmasına kadar her alanda annelere büyük kolaylıklar sunuyor. Tümü birbiri ile entegre şekilde kullanılabilen ürünler daha hızlı, pratik, hijyenik ve sağlıklı sağım, saklama ve beslenme imkanı sunuyor. Kiinde ara adaptörler sayesinde tüm ürünler birbirine uygun hale getirilebiliyor.

Her türlü süt sağım makinasına uygun süt saklama poşetlerine çekilen sütler, poşet ile biberon arasında transfer etmeye gerek kalmadan, direkt olarak Kiinde Twist Pouches süt saklama poşetinden beslemeye imkan sağlıyor. Sütü eritip ısıttıktan sonra saklama poşetini Squeeze doğal biberona takmak, içindeki havayı sıkarak çıkartmak ve Active-Latch biberon başlığını üzerine takmak bebeği beslemek için yeterli oluyor.

Keeper Anne sütü saklama rafı ise sağılan ve poşetlenen sütlerin güvenli ve kolay erişilebilir bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Süt saklama rafına yerleştirilen sütler yapışma, yırtılma gibi risklerden korunuyor. Rahat donma ve ısınma sağlanıyor. Ayrıca buzdolaplarına düzen getiren raf sayesinde sağılan sütler dolapta yer kaplamıyıor.

Kiinde Süt Saklama Poşeti

Kiinde Süt Saklama Poşeti, anne sütünü güvenle saklayabilmenize olanak tanıyor. Diğer tüm Kiinde süt saklama gereçleri ve her tür göğüs pompası ile uyumlu Twist Pouch süt saklama poşeti, sütü direkt olarak göğüs pompasından süt saklama poşetine çekmeyi sağlıyor. Böylece başka hiçbir yardımcı ürüne ihtiyaç duymadan sütünüzü saklayabiliyor, organize edebiliyor, ısıtabiliyor ve bebeğinize verebiliyorsunuz.

Kiinde süt saklama poşeti hem yatay hem de dikey olarak saklayabiliyorsunuz. Sütü uzun zaman sonra kullanacaksanız, buzlukta yer tutmaması için yatay şekilde üst üste sıralayabiliyorsunuz. Eğer kısa bir süre sonra bebeğinize verecekseniz dikey bir şekilde buz dolabında ya da oda ısısında saklayabiliyorsunuz.

Saklama poşeti üzerine tarih bilgileri kolaylıkla yazılabiliyor. Böylece hangi sütü ne zaman sağdığınızı kolayca görebiliyor ve tarih sıralaması yapabiliyorsunuz.

Kiinde süt saklama poşeti ve kapağı geri dönüşüme de uygun.

Göğüs pompasından sütünüzü direkt olarak süt saklama poşetine çekmek istemeyebilirsiniz. Twist Pouches süt saklama poşetini burada da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Süt sağım pompası ile sütünüzü çektikten sonra Twist Pouches süt saklama poşetine boşaltabilirsiniz.

Twist Pouches süt saklama poşetinin; 20’li, 40’lı ve 80’li paket seçenekleri bulunuyor. İhtiyacınıza en uygun miktarı belirleyebilir ve paket çeşitlerinden seçebilirsiniz.

Kiinde süt saklama poşeti BPA, PVC ve Ftalat içermiyor.

Kiinde Twist Başlangıç Seti

Kiinde Twist Başlangıç Seti, süt sağımı yapılmasını gerektiren durumlarda ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri bir arada sunuyor. Set içerisinde biberondan, farklı biberon uçlarına, süt saklama poşetinden biberon temizleyici fırçaya ve hatta düzenleyici rafa kadar pek çok ürün bulunuyor.

Twist Başlangıç Seti İçerisinde;

 • 20 adet önceden sterilize edilmiş Twist™ süt saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları
 • 14 ara bağlantı aparatı (piyasadaki pek çok markanın süt pompaları ile uyumlu olarak kullanılabilir)
 • 2 Squeeze doğal biberon
 • 1 yavaş akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 orta akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 hızlı akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 Keeper süt saklama rafı
 • 2 biberon başlığı fırçası bulunuyor.

Başlangıç setinin yanında bir de emzirme ihtiyaç seti bulunuyor. Emzirme ihtiyaç seti de bu dönemde ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri sunuyor.

Kiinde Emzirme İhtiyaç Seti İçerisinde;

 • 6 adet önceden sterilize edilmiş Twist süt saklama poşeti ve çevirmeli Twist kapakları
 • 14 ara bağlantı aparatı
 • 1 Squeeze doğal biberon
 • 1 yavaş akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 orta akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 hızlı akış sağlayan biberon başlığı ve koruyucu kabı
 • 1 biberon başlığı fırçası
 • 1 Foodii Filler püre kabı
 • 1 Snack Spout (emme aparatı)
 • 1 Squeeze Spoon ve kapağı bulunuyor.

Kiinde Foodii Başlangıç Seti

Marka ek gıdaya geçiş dönemindeki bebekleri de unutmuyor. Emme aparatlı kaşığı, mama saklama kabı ile Foodi başlangıç seti anneleri bir hayli mutlu ediyor.

Kiinde Foodii Başlangıç Seti İçerisinde;

 • 10 adet önceden sterilize edilmiş Foodii Squeeze Snack saklama poşeti ve çevirmeli twist kapakları
 • 1 Foodii Filler püre kabı
 • 2 Snack Spouts emme aparatı ve kapağı
 • 1 Squeeze Spoon mama kaşığı ve kapağı bulunuyor.

Kiinde Kozii Seyahat Termosu

Voyager Seyahat Termosu ile süt, formül mama ve ek gıdalarınızı evden uzakta da rahatça ısıtabilirsiniz. Anne sütü veya bebeğinizin yiyeceklerini saklama poşetinde, biberonda ya da mama kabında ısıtabilirsiniz.

Kiinde Twist Termal Çanta

İçerisinde bir adet yalıtımlı soğutucu çanta ve 2 adet çıkarılabilir buz jeli paketi bulunan çanta
6 adet saklama poşetini veya biberonları saklamaya imkan sağlıyor. Poşet ve biberonları özel olarak ayrılmış bölümlere koyup, buza değdiğinden emin olabileceğiniz, dik bir şekilde uzun süre soğuk saklayabiliyorsunuz. Her saklama poşeti veya biberon mutlaka buz ile temas edecek şekilde dizayn edilen, kompakt bir yapıya sahip çanta rahatlıkla taşıyabilmenize imkan sunuyor. Çantanın arkasındaki cebe, diğer süt sağma/saklama eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

Anneler ve bebekleri için hayatı kolaylaştıran, yaratıcı ürünler geliştiren Kiinde’nin bu ürünlerev ek bir de kolay temizleme sağlamak için biberon temizleme fırçası bulunuyor. Kirlenen Active–LatchT biberon başlığını, ona uygun olarak üretilen fırça ile temizleyebilir, böylece biberon başlığının her noktasına fırçanızın ulaştığından emin olabilirsiniz. Biberon başlığının zorlayıp yırtılmasına neden olmadan rahatça temizleyebilirsiniz.

Menü