Sophie The Giraffe

Sophie The Giraffe

Sophie The Giraffe yarım asrı aşkın süredir hem bebeklerin hem de annelerin en sevdiği diş kaşıyıcı. Sevimli zürafa ile bilinen marka diş kaşıyıcının yanında; çıngırak, diş kaşıyıcılı bandana, emzik, banyo oyuncağı, oyuncak, araba güneşliği, bakım seti gibi pek çok bebek ihtiyacı üretiyor.

Üretime başladığı 1961 yılından bu yana 50 milyondan fazla bebeğe ulaşan marka diş çıkarma dönemini kolaylaştırmanın yanında, bebeklere eğlenceli arkadaşlar sunuyor.

%100 doğal kauçuktan üretilen Sophie The Giraffe kaşıyıcı ürünleri kauçuk ağacından (Hevea) üretiliyor.

Kauçuk, her sabah gündüz ısı üretmeden önce, ağaç kabuğu altındaki hücrelerden milyonlarca Hevea ağacının süt kıvamındaki suyu (özsuyu) toplanarak elde ediliyor. Bu sıvıya lateks adı da veriliyor. Doğal elastik ve su geçirmez bir madde olan lateks hoş kokusu ve dokunması hoş dokusu ile dikkat çekiyor.

Vulli Sophie The Giraffe diş kaşıyıcı bu lateksin ısıtılıp özel bir işlem sürecinden geçirilmesi ile ortaya çıkıyor.

14 manuel operasyon sonrasında ortaya çıkan doğal kauçuk, yenilenebilir, sürdürülebilir ve geri dönüşüme uygun Sophie The Giraffe ürünleri ortaya çıkıyor.

Sophie The Giraffe Diş Kaşıyıcı

Sophie diş kaşıyıcı, diş çıkarma döneminde bebeklerin en sevdiği ürünlerden olmaya aday.Sophie La Girafe zürafa Sophie diş kaşıyıcı kauçuk gövdesi ve çıkardığı seslerle bebekleri ve dolayısıyla anneleri mutlu etmeye yetiyor.

Sophie, bebeğinizin işitme, dokunma, tat alma, koklama ve görme olmak üzere 5 duyusunun gelişimini destekliyor. Hafif ve ergonomik olması sebebi ile bebeğiniz Sophie kaşıyıcıyı minik elleri ile kolayca kavrayabiliyor.

Sophie Dişlik Hassas Diş Etlerine Anne Yumuşaklığı

Zürafa diş kaşıyıcı çıkıntılı baş kısmı ve yumuşacık dokusu sayesinde özellikle diş çıkaran bebeğin hassaslaşan diş etlerinin rahatlatılmasına yardımcı oluyor. Anne teni yumuşaklığında olmasından dolayı bebeklerde fizyolojik ve duygusal tepkiyi canlandırıyor.

Zürafa kaşıyıcının toksik olmayan gıda boyaları ile boyanan zıt kontrastlı benekleri bebeğinizin görsel olarak uyarılmasını sağlıyor. Ürün ayrıca silikon, fitalat ve vinil içermiyor. Organik diş kaşıyıcı kategorisinde yer alıyor. Bu sebeple bebeğinizin Vulli Sophie The Giraffe Diş Kaşıyıcı çiğnemesi herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Gövdesine basıldığında çıkardığı ses ile bebekler için eğlence kaynağı olan Sophie La Girafe Zürafa Sophie Diş Kaşıyıcı, hafif ve ergonomik olması sebebi ile bebeklerin minik elleri ile kolayca kavranabiliyor.

Vulli Sophie The Giraffe Diş Kaşıyıcı ayrıca bebeklerin; işitme, dokunma, tat alma, koklama ve görme olmak üzere 5 duyusunun gelişimini destekliyor.

Bebeklerin minik elleri için özel tasarlanan zürafa diş kaşıyıcı, uzun bacaklarını ve boynu sayesinde bebeklerin kolaylıkla kavrayabilmesine olanak sağlıyor. Bu da dokunma duyusunun gelişmesine destek oluyor.

Zürafa, bebeklerin tat alma duyusunu da destekliyor. Oldukça esnek yapısı bebeklerin rahatlıkla ağzına sokup çiğnemesine imkan veriyor. Zürafanın kulak, boynuz ve bacak gibi bölümleri bebeklerin hassas diş etleri için sakinleştirici bir etki yaratıyor. Üstelik %100 doğal kauçuk malzeme ve gıda boyasından üretilmiş olması sebebiyle de bebek kullanımı için oldukça güvenli.

Kontrast renkler bebeklerin ilgisini daha çok çekerek Sophie Zürafa’nın üzerindeki koyu benekler sayesinde bebeğinizin onu kolayca tanımasını sağlıyor.

Birçok ülkede hem anneler hem de bebekler tarafından oldukça beğenilen Sophie kaşıyıcının farklı renk ve boyutlarda ürünleri bulunuyor. Ayrıca çok sevilen ürünün çeşitli hediye çantaları ve setleri de mevcut. En ucuz seçeneği arıyorsanız çeşitlere göz atmanızda yarar var.

Sophie The Giraffe Ürünleri

Sevimli zürafa kaşıyıcının; Sophie The Giraffe So Pure diş kaşıma halkası, So Pure çember diş kaşıyıcı, vanilya diş kaşıyıcı gibi farklı çeşitleri bulunuyor.

Markanın hediye setleri de oldukça dikkat çekiyor. İçerisinde

Sevimli zürafa kaşıyıcı, boncuklu Sophie çıngırak seti, vanilya aromalı diş kaşıyıcı, çiçek çıngırak gibi pek çok ürün seçeneği olan setler yenidoğan bebek ziyaretlerine giderken götürülecek harika bir hediye seçeneği oluyor.

Sophie la Girafe En Güzel Bebek Hediye Seti çerisinde  orjinal Sophie ve Vanilla Diş Kaşıma Halkası bulunuyor.

Sophie la Girafe Hediye Çantası içinde Sophie the giraffe çiçek çıngırak ve vanilya aromalı doğal diş kaşıyıcı bulunuyor.

Sophie la Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti 3 içinde hediye kartı, güzel bir hediye çantası, Girafe diş Kaşıyıcı ve Sophie La Girafe kalp çıngırak bulunuyor.

Sophie la Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti 1 setinde hediye çantası ve hediye kartı ile So Pure Diş Kaşma halkası ve Orijinal Sophie la Girafe diş kaşıyıcı bulunuyor.

Sophie la Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti 2 ise bir adet Sophie kaşıyıcı ve boncuklu Sophie çıngırak seti içeriyor.

Yenidoğan ziyaretlerine götürülecek en güzel hediyelerden biri de Sophie la Girafe Yeni Doğan Sepeti. Saplı sepetli bu hediye setinde; Sophie la Girafa zürafa diş kaşıyıcı, emzik tutucu rahatlatıcı örtü, müslin, swing çıngırak bulunuyor.

Sophie la Girafe Silikon Emzik

Bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünler üreten marka, bebeklerin en sık kullandığı bir başka ürün olan emzik seçeneklerine de sahip. Damak ve çenenin doğal gelişimi için fizyolojik bir meme ucu ile donatılan Sophie emziklerin 0-6 ve 6-12 ay seçenekleri bulunuyor. Emzik akıllı havalandırma delikleri ile bebeğinizin yüksek konforu için hava sirkülasyonu sağlıyor. BPA içermiyor.

Sophie La Girafe Kauçuk Diş Kaşıyıcılı Bandana 

Diş kaşıyıcılı bandana %100 organik kauçuktan yapılmış çiğnenebilen bölgesiyle bebeğinizin dişlerini kaşırken rahatlamasını sağlıyor. Hafif ve takılması oldukça kolay bandana önlük üçgen şekliyle bebeğinizin hareketlerini kısıtlamıyor ve rahatsız etmiyor.

Sophie la Girafe banyo oyuncağı çocukların banyo saatlerine eğlence katarken, Sophie La Giraffe Twist Çıngırak ise sevimli zürafayı oyun saatlerine de taşıyor.

Sophie the Giraffe Kalp Çıngırak & Diş Kaşıyıcı, Sophie la Girafe 3’lü Çıngırak, Sophie the Giraffe İçiçe Geçebilen Çiçekler, Sophie la Girafe Fraisy Çıngırak, Sophie La Girafe Çift Saplı Diş Kaşıma Halkası, Sophie The Giraffe So Pure Renkli Diş Kaşıyıcı, Sophie la Girafe Saplı Çıngırak markanın diğer oyuncak çeşitleri.

Sevimli zürafanın ürün çeşitliliği bir hayli fazla. Sophie la Girafe Işıklı Arabada Bebek Var arabada bebek olduğunu yanıp sönen ışıklarıyla diğer sürücülere bildiriyor. Aracınız hareket ettiğinde hareket sensörü sayesinde LED ışıklar devreye giriyor.

Sophie la Girafe Güneşlik ise bebekleri araç içindeyken güneşten koruyor. Sophie Zürafa araba güneşliği sevimli figürleriyle çocuğunuzu eğlendiriyor. Her tür arabada kullanıma uygun güneşlik Pop-up sistem ile kolayca açılıp ve katlanarak kapanabiliyor.

Arabaların arka pencerelerinin camlarına vantuz yapıştırılarak uygulanan güneşlik, pratik kullanımı ile ortasındaki vantuz sayesinde kolayca takılabiliyor.

İçerisinde elektronik medikal termometre, makas, ergonomik tırnak makası, bebek burun pompası, silikon parmak diş kaşıyıcı fırça, Sophie the Giraffe  vanilya aromalı diş kaşıma halkası, hijyenik ve pratik çanta bulunan Sophie La Girafe Bebek Bakım Setibebeğinizin ihtiyacı olabilecek tüm bebek bakım ürünlerini bir arada sunuyor.

Menü