Posh Baby

Posh Baby minik kuzular için birbirinden yumuşak müslinler üretiyor. Son dönemlerin gözdesi haline gelen müslin bezler oldukça geniş bir alanda kullanılabiliyor. Markanın ürettiği çeşitli renk ve desenlerdeki onlarca çeşit yenidoğan döneminden itibaren, bebek büyüyünceye dek pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor.

Müslin bezler en eski medeniyetlerden günümüze kullanılan bir çeşit dokuma kumaş olarak karşımıza çıkıyor. Yumuşak dokusu, hava alan yapısı ve bu yumuşaklığına rağmen oldukça sağlam oluşu bu kumaşı annelerin gözdesi haline getirmeye yetiyor.

Bebeğinizin narin cildinde güvenle kullanabileceğiniz Posh Baby müslin ürünleri bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Tekli, ikili ya da üçlü setler halinde sunulan müslinler; örtü, ağız bezi, çarşaf, ter bezi, el bezi, önlük gibi çok farklı şekillerde kullanılabiliyor. Örtüler ise kundak, havlu, emzirme örtüsü, omuz örtüsü, ince battaniye gibi onlarca farklı çeşitte kullanılabiliyor.

Hassas Bebek Cildine Yumuşacık Bir Dokunuş

Bebeklerin hassas ciltlerine en uygun ürünlerin başında gelen Posh Baby müslinler ilk olarak yumuşak dokularıyla bebeklerinize yumuşacık bir dokunuş sağlıyor. Çocuğunuzun tenine alerji ya da tahriş yapmıyor. İnce ve seyrek dokuya sahip bu kumaşlar bebeğinizin cildinin hava almasını sağlıyor. Bu sebeple son dönemlerde bebek kundaklamak için de sık sık müslinler tercih ediliyor.

Diş çıkarma dönemlerinde bebeklerin ağzı, gün içinde defalarca silinmesi sebebiyle tahriş olabiliyor. Müslin bez bu ihtimali en düşüğe indirerek, hassas cildine yumuşak bir dokunuş sağlıyor ve yara olma ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Kullanım alanları saymakla bitmeyen müslinler, bebeğinizin gazını çıkarırken omzunuza atarak omuz bezi olarak da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sokakta, toplu taşımada ya da yabancıların bulunduğu herhangi bir ortamda çocuğunuzu emzirmeniz gerektiğinde müslin yine yardımınıza koşuyor. İki ucunu birbirine bağlayarak kolaylıkla emzirme örtüsü olarak kullanabiliyorsunuz.

Her Mevsim Müslin Örtü

Hafifliği ve kolay taşınabilir oluşu sayesinde yanınızdan ayırmayacağınız Posh Baby müslin örtü çeşitleri, uzun bir süre en çok kullandığınız eşyalardan biri olmaya aday görünüyor. Oto koltuğunda, bebek arabası ya da pusette bebeğinizin altına sererek hem terlemesini önlüyor hem de yumuşak bir yüzeyde yatmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca müslin battaniye çeşitlerini puset örtüsü, güneşten koruma amaçlı gölgelik olarak da kullanabiliyorsunuz.

Japonya’da dürüstlüğün, Çin’de uzun ömrün, Hindistan’da dostluğun sembolü olan bambu Asya kıtasında yetişiyor. Doğal yapısı itibari ile hava geçişi sağlayan kumaşın, içinde bulunan bambu kun maddesi anti bakteriyel özelliği taşıyor ve ultraviyole ışınlarını kırıyor. Doğa dostu bambu iplikten üretilen müslinler oldukça hafif ve bir bebek cildi gibi yumuşacık yapısıyla beğeni topluyor.

Tekli, 2’li ya da 3’lü Onlarca Farklı Seçenek

Pamuklu kumaşlar, pamuk bitkisinin tohumlarını saran uzun, lifli tüylerden elde ediliyor. Bu doğal lifler sayesinde pamuklu kumaşlar nemi iyi emiyor, leke tutmuyor ve bebeğinizi sıcak havalarda serin, soğuk havalarda ise sıcak tutuyor.

%70 bambu %30 pamuktan oluşan Posh Baby by Momeasy müslinlerin hafif kumaş yapısı cildin nefes almasını sağlıyor.

Markanın; çöp adam, fil,kedi-köpek,safaridesenlerinde tekli müslin çeşitleri bulunuyor. Ayrıca dilerseniz 2’li ya da 3’lü olarak da çeşitli renk ve desenlerde müslin bez edinebiliyorsunuz. Kedi-köpek ve çöp adam, safari, çöp adamsetleri ikili olarak sunuluyor.

Ayrıca markanın 3’lü olarak da pek çok çeşit müslin kombinasyonu bulunuyor.

Müslin örtü 3’lü pembe, müslin örtü 3’lü mavi, Müslin örtü 3’lü safariset çeşitleri 110×110 ölçülerinde sunuluyor. Ayrıca dilerseniz aynı desenlerin 70×70 ölçülerinde olan 3’lü setleri de bulunuyor. Safari,pembeya damavidesenli müslin örtüler 70×70 kare ölçülerde satın alınabiliyor.

Menü