Merli & Rose

Merli & Rose

Merli Rose %100 doğal deri, capcanlı emzik askıları ile tanınıyor. Bebeklerin en sevdiği yardımcı ürün emziklerinin, yere düşme ve kirlenme ihtimalini ortadan kaldıran Merli & Rose tüm ürünlerinde sağlıklı, doğal ve sürdürülebilir hammaddeler kullanarak hem insan sağlığını hem de doğanın devamlılığını düşünüyor.

Merli Rose, bebek konforu ve sağlığını gözeterek, emzik kullanan bebeklerin ve elbette ailelerinin en sık yaşadığı sorunlardan birine çözüm getiriyor. Merli Rose emzik askısı, bebeğin emziğini kıyafetine tutturmaya yarıyor. Bir ucunda emziği tutturmak için klips, diğer ucuna ise emzik bulunan bu işlevsel araç hem emziğin kaybolmasını hem de yere düşüp bütün kiri tozu toplamasını engelliyor.

Ürünlerinde özel vejetal boya kullanan markanın tüm ürünleri el boyaması ile renkleniyor. Markanın ürün yelpazesi renk çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. Giysilere zarar vermemesi için özel plastik ile kaplanan askı klipsleri kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Sağladığı fayda ile anneleri mutlu eden marka, rengarenk tasarımları ile de bebeklerin ilgisini çekiyor.

Sağlık, Güvenlik ve Hijyen Kurallarına Uygun Ürünler

Bebek sağlığı ve güvenliği söz konusu olduğunda her ayrıntının en ince şekilde düşünülmesi gerekiyor. Merli Rose markası da ürünlerini bu bilinçle tasarlıyor. Marka ürettiği emzik zincirlerinin üretildiği maddelerin bebek sağlığına zararlı herhangi bir bileşen barındırmamasına oldukça dikkat ediyor. Ürünlerinin hiçbirinde kanserojen madde, BPA vs. bulundurmayan marka bunun yanında gerekli güvenlik önlemlerini de alıyor.

Emzik askıları genellikle bebeğin üzerine, çantaya ya da istenen başka bir yere asmaya imkan sağlamak üzere ipli, kurdeleli ya da zincirli şekilde üretiliyor. Ancak bu uzunluğun belirli standartlara göre özellikle boyuna dolamayı engelleyecek kısalıkta özenle hesaplanması gerekiyor. Merli Rose tüm emzik askılarını boyuna dolanmayı engelleyecek standart ölçülerde üretiyor.

Emzik askılarının hijyenik olmasında miniklerin sağlığı için büyük önem taşıyor. Bu sebeple ürünlerin kolay dezenfekte edilebilmesi hem sağlık hem de uzun ömürlü kullanım açısından yarar sağlıyor. Merli Rose ürünlerinin dezenfekte edilebilmesi için, hafif nemli bir bez ile silinmesi yeterli oluyor. Ancak ürünü ıslak bırakmamak ve kimyasal temizleyici, sabun, deterjan, ayakkabı boyası gibi kimyasallar ile temizlememek gerekiyor.

Merli Rose Deri Emzik Askısı

Merli & Rose emzik askısı doğal deri ve capcanlı el boyaması renkleri ile bebek emziklerinin düşme, kirlenme riskine karşı en doğal çözümü sunuyor. Sürdürülebilir hammaddelerle üretilen askı bebek sağlığına zarar vermezken, plastik kaplı klips bebek kıyafetlerini de koruyor.

Kirlenme ve Kaybolmaya Son

Merli Rose askı sağlıklı üretim malzemesi ve güvenlikli tasarımı ile bebek emziklerinin kaybolma ve kirlenme ihtimaline son veriyor. %100 deri malzemeden tamamen el boyaması ile üretilen emzik askıları, bebeklerin emziğine kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Doğuştan gelen emme refleksleri sebebiyle, emzik alışkanlığı olan bebekler, en yakın dostlarını her zaman yanlarında istiyor. Ancak sık sık düşen, hemen kirlenen ve kaybolan emzikler, bebeğin emzik krizinde annelere gerilim dolu anlar yaşatabiliyor. Emzik askısı ile bebeğin kıyafetine tutturulan emzikler her türlü düşme ve kaybolmaya karşı bir nevi sigortalanıyor.

Emzik Askısı Nasıl Takılır

Emzik askısının bir ucunda emziği takmak için aparat, diğer ucunda ise bebeğin kıyafetine tutturmak için klip bulunuyor. Kıyafetlere zarar vermemesi için özel sağlıklı plastikle kaplanan klips bebeğin üzerine tutturuluyor.

Türkiye’de Tasarlanıp, Üretiliyor

Türkiye’de tasarlanıp üretilen Merli Rose askısı hem bebekleri hem de anneleri mutlu ediyor. Emziğin bebek kıyafetine tutturulması, bebeğin emziğinin nerede olduğunu bilmesine ve dolayısıyla güven duymasına yol açıyor. Bebeklerin kıyafetine tutturulmuş emziği el yordamı ile araması, kavraması ve ağzına götürmesi ise motor becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor. Bebekler böylece ellerini kullanmayı, emziğe ya da herhangi başka bir nesneye diledikleri gibi yön vermeyi öğreniyor.

%100 Deri, Özel Vejetal Boya

Sağlıklı, doğal ve sürdürülebilir hammaddeler kullanılarak üretilen Merli & Rose askısı özel vejetal boyaları ile elde boyanıyor. Giysilere zarar vermemesi için plastik kaplanan askı klipsi kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Hiçbir kimyasal malzeme kullanılmadan üretilen Vejetal deriler insan sağlığı açısından hiçbir zararlı madde de içermiyor. Besi amaçlı yetiştirilen hayvanların derilerinden elde edilen bu derilerin tabaklama süreci bitkisel malzemelerle yapılıyor. Krom gibi ağır kimyasallar kullanılmıyor. İşlenme şekli ile sert ve dayanıklı bir yapıya sahip vejetal deriler kullandıkça yumuşuyor.

Bebek ve çocuklar için kullanılacak tüm ürünlerin her kullanım öncesinde mutlaka dikkatlice kontrol edilmesi faydalı oluyor. Bebeğin emzik askısını ağzına sokmasına, kopan, yırtılan parçası olmamasına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca emzik askılarının asla bebeğin boynuna asılmaması, bağlanmaması gerekiyor.

Kategoriler

Sepetim

No products in the cart.

Filter Products