Jack N’ Jill

Jack N Jill

Jack N Jill bebek ve çocuklar için kişisel bakım ürünleri üretiyor. Diş macunu, diş fırçası, saç ve vücut şampuanı, nemlendirici losyon gibi diş ve vücut bakım ürünleri ile banyo saklama bardağı gibi aksesuarlar bebeklerin beğenisine sunuluyor.

Florür, SLS, parabenler, GDO içerik maddeleri, renkler, şeker veya suni koruyucu madde içermeyen ürünleri ile çocuk sağlığını koruyan marka, ürünlerini tamamen doğal maddelerle üretiyor. BPA ve zzararlı başka maddeler içermeyen diş macunlarını bebek yutsa dahi bir problem teşkil etmiyor.

Marka plastik yerine mısır nişastası ve bambu gibi geri dönüştürülmüş ve doğal malzemeler kullanarak özgünlüğünü de ortaya koyuyor.

Jack N Jill Diş Macunu

Çocukların güvenle kullanabilecekleri, kimyasal hiç bir zararlı madde içermeyen 5 çeşit meyve aroması seçenekleriyle çocukların ağız ve diş sağlığını koruyor.

Çilek, ahududu, yaban mersini, muz, frenk üzümü, natural çeşitleri bulunan Jack N Jill diş macunu Amerika USDA organik setifikası taşıyor. Tamamen doğal olması sebebiyle yutulması durumunda bile hiçbir sakınca taşımayan eşsiz doğal formül çocukların ağız temizliğini hem eğlenerek hem de güzel tatlar eşliğinde öğrenmesini sağlıyor.

Strawberry Toothpaste ve diğer tüm diş macunu çeşitleri içinde; diş etlerini rahatlatıcı organik aynısafa bitkisi özü, organik doğal meyve aromaları bulunuyor. Florür, şeker ve renklendirici madde içermeyen müthiş doğal formül aynı zamanda köpürmesi için SLS, kimyasal, koruyucu gibi maddeler de içermiyor.

Emniyetli, kolay açılır kapak, BPA içermeyen, minimal geri dönüştürülebilir ambalaj içerisinde sunuluyor.

1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından tamamen çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubu – Enviromental Working Group (EWG), bünyesinde oluşturduğu Skin Deep* projesinde Jack And Jill Kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında birinci seçmiştir.

*Skin Deep projesi, EWG tarafından yapılan, 41 binden fazla kozmetik ürünün toksisitesini ve uygunluğunu inceleyen bir bilgi bankası projesidir.

Jack N Jill Diş Fırçası

Doğada %100 çözünebilen doğaya saygılı Jack N Jill diş fırçası çeşitleri miniklerin ağız sağlığını da koruyor. Silikon, pilli, müzikli çok sayıda model çocukların hem eğlenmesini hem de diş fırçalama alışkanlığı edinmesini sağlıyor.

Silikon Diş Fırçası

Markanın; 6-18 ay arası bebeklerin kullanımına uygun parmak silikon diş fırçası, 1-3 yaş kullanımına uygun silikon diş fırçası ve 1-4 yaş arası kullanıma uygun dişlik ve çift taraflı fırça seçenekleri bulunuyor.

Jack N Jill Parmak Fırça

Parmak fırça özellikle diş çıkarma dönemindeki bebeklerin diş etlerini rahatlatmak üzere tasarlanmış. Medikal / gıda sınıfında kullanılan % 100 silikondan yapılmış parmak fırça bebeğinizin ağız hijyeni başlangıcı için doğru seçimdir.

Kullanımı oldukça kolay fırça, diş etleri üzerinde nazik bir dokunuş yapıyor ve kaşınan damakları rahatlatıyor. Toksik olmayan ve BPA içermeyen yapısı annelerin güvenini kazanıyor. Tamamen yutulabilir meyveli Doğal Diş macunu ile evde seyahatte gerekli her durumda kullanılabiliyor.

Bebeğinizin nazik diş temizliği için ‘fırça’ tarafını kullanarak diş temizliğini yapılıyor. Sıkıntılı diş çıkarma dönemlerinde masaj yaparak rahatlatmak için ‘çukur’ olan tarafı kullanılıyor. Diş fırçasının harika tasarımı bebeklerin diş çıkarma dönemlerini daha mutlu geçirmelerini sağlıyor.

Hijyeni oldukça kolay fırça ılık sabunlu su ile yıkanabiliyor.

Jack’N Jill Silikon Diş Fırçası 1-3 Yaş

Yumuşak silikon kıllar ve koruma halkası ile çocuklar için oldukça güvenli silikon diş fırçası BPA ve PVC içermiyor. Küçük diş ve hassas diş etleri üzerinde etkili fırça % 100 Tıbbi / Food Grade Silikondan üretiliyor.

Kullanmadan önce, diş fırçası emniyet kalkanı takılarak, yumuşak, dairesel hareketlerle dişleri fırçalamak gerekiyor.

Fırçanın 8 haftada bir ve hastalıklardan sonra değiştirilmesi tavsiye ediliyor.

Jack N Jill Pilli Diş Fırçası

Jack N Jill Buzzy Brush rahatına düşkün minikler için tasarlandı. 2 eğlenceli melodi seçeneği ve 6 çeşit sticker çeşidi ile çocukların beğenisini kazanan diş fırçası doğa dostu tasarımı, BPA,PVC ve Phatalat içermemesi ile de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

3 Yaş ve üzeri için uygun olan diş fırçası büyük tarafından da kullanılabiliyor. %100 geri dönüşümlü gövde tasarımı markanın doğaya saygısını da gösteriyor. Hassas diş ve diş etleri için ekstra yumuşak fırça kılları çoukların minik ağızlarında güvenle kullanılabiliyor.

Yumuşak vibrasyonlu fırça dönüşü, değiştirilebilir fırça başlığı, 2 seçenekli eğlenceli melodi ve sessiz mod, kişiselleştirilebilir 6 çeşit sticker seçeneği, 2 dakikalık otomatik kapanma süresi, maksimum hijyen için dik durabilen tasarımlı müzikli pilli diş firçasi çocuklara eğlenerek diş fırçalamayı öğretiyor.

Jack N Jill Güneş Kremi

Sevilen çocuk bakım markasının ailesine yeni katılan Jack N Jill Natural Sunscreen ile narin ciltleri koruyor. 6. Aydan itibaren bebekler ve çocuklar için kullanıma uygun krem, paraben, sülfat, hurma yağı, koruyucu, sentetik kokular ve renk içermiyor.

Hassas bebek ciltlerinin hem yaz hem de kış aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunması gerekiyor. Jack N Jill güneş kremi 6 aydan büyük tüm bebek ve çocukları yaz-kış koruyor.

Güneş kremi, papatya ve calendula (aynı safa) bitkileri içeriyor. Papatya bitkisi yatıştırıcı özelliği ile bilinirken, calendula (aynı safa) bitkisinin ise kaşıntı, derideki pigment lekelenmeleri, mantar, isilik, gerginlik gibi pek çok cilt hastalığının doğal tedavisinde kullanılıyor.

Geniş spektrumu ile kolayca sürülen Jack N Jill natural sun screen 30 faktörlük yapısı ile güneş ışınlarının %97’sinden korur. Jack N Jill Natural Sun Screen 3 saat suya dayanıklı yapısı ile denizde havuzda uzun saatler eğlenmeyi sağlar.

Güneş kremi non-nano yapılıdır. Yani cilt yüzeyi tarafından kolayca emilip, kan dolaşımına karışamayacak büyüklükte mineraller içerir. Güneş kremleri kimyasal ya da fiziksel koruma sağlayanlar olarak ayrılır. Kimyasal koruma sağlayanlar çocuk ve bebeklerin kullanımına asla önerilmez.

Hassas bebek ciltleri için en uygun koruma fiziksel koruma sağlayan ürünlerle mümkün olur. Mineral içerikli güneş kremleri fiziksel koruma için idealdir. Büyük parçalı mineraller sebebiyle bu tür kremler sürülürken cilt yüzeyinde kalın beyaz bir tabaka bırakır. Nano teknoloji diye bahsedilen teknoloji ise bu büyük mineralleri oldukça küçük bir hale getirebilir. Ancak bu, küçük parçaların cilt yüzeyi tarafından kolayca emilmesi ve kan dolaşımına karışması anlamına gelir. Non-nano güneş kremleri bebek kullanımı için en uygun ürünlerdir. Natural Sun Screen non-nano yapısı ile güvenle kullanılabilir.

Jack N Jill Şampuan

Jack N Jill Şampuan natural banyo serisi yenidoğan döneminden itibaren güvenle kullanılabiliyor.

Jack N Jill Şampuan Sweetness şampuan; turuncu inci özü yağı, organik Hindistan cevizi, neroli yağı, palmorosa yağı ve ylong ylong yağı ile harmanlanmış karışımdan oluşuyor. Çocukların cildini kurutmadan temizleyerek aynı zamanda besleyen Sweetness 300 ml banyoyu keyfe dönüştürüyor. Üstelik sentetik koruyucu, BPA, paraben gibi sağlığa zararlı hiçbir madde de içermiyor.

Serinin yeni doğanlara özel şampuanı Simplicity Bunny, doğal içeriği ile yenidoğanların hassas cildinde güvenle kullanılabiliyor. Üstelik içeriğindeki kinoa yağı sayesinde demir, fosfor ve b12 vitaminleri ile bebeğinizin cildini besliyor.

Şampuan serenity ise lavanta yağı özü, clary sage yağı ve papatya yağlarının yatıştırıcı etkisiyle çocukların banyolarını keyfe dönüştürüyor. Üstelik sentetik koruyucu, BPA, paraben gibi sağlığa zararlı hiçbir madde de içermiyor.

Hipoalerjenik olan banyo serisi ürünlerinin tamamı hassas ciltlerde güvenle kullanılabiliyor. Antiseptik özelliği ile korurken; kalsiyum, demir, fosfor ve B12 vitaminleri ile cildi besliyor.

Menü