TwistShake

TwistShake

TwistShake markası bebek ve çocuklar için biberon, suluk, emzik, emzik askısı ve saklama kabı gibi araç gereçler üretiyor. Ürünlerin ilk bakışta en dikkat çekici özelliği ise kesinlikle renkleri! Birbirinden canlı, göz alıcı fosforlu renkler hem çocukların hem de ebeveynlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Ürünlerin hiçbirinin BPA, DEHP, Ftalat, BPS, BPF içermemesi ve neredeyse tamamının bulaşık makinasında yıkanabilir oluşu ise markanın tercih edilebilirliğinde bir diğer önemli etken.

Anne sütü alamayan bebekler, anne memesine yakın formda tasarlanan biberonlarla kolaylıkla beslenebiliyor. Ayrıca yalnızca anne sütü verilemeyen durumlarda değil; mama, su, meyve suyu, inek sütü ya da devam sütü gibi her tür içecek için biberon kullanılıyor.

Twistshake Anti-Colic Biberon

Twistshake Anti-Colic biberon, bir adet TwistShake biberon, bir adet biberon emziği, bir adet aynı renk 100 ml saklama kabı ile set olarak sunuluyor.

Her çocuğun ne istediğini, onun için en iyi olanın ne olduğunu elbette en iyi anne babası bilir. Bundan yola çıkan Twistshake, biberonlarını ebeveynlerin katkılarıyla hazırlıyor. Markanın yenilikçi biberonu, üretici ve kullanıcıların benzersiz iş birliğinin sonucu bebeklere ve çocuklara eğlenceli bir beslenme saati sunuyor. Twistshake biberon aynı zamanda ebeveynleri de biberon maması hazırlarken oluşabilecek birçok zorluktan kurtarıyor.

Set ev dışında olmanız gereken zamanlarda bebeğinize tüm gün yetecek yiyecek hazırlığı yapmanızı kolaylaştırıyor. Set içinde bulunan mama saklama kabıyla bebeğinizin mamasını dilediğiniz yerde götürebiliyorsunuz.

Ayrıca ürünün kolay temizlenebilir oluşu da anneleri cezbediyor. Twistshake biberonların geniş ağızları, en dibe kadar temizliği kolaylaştıran tasarımı biberon temizlemeyi oldukça kolay bir hale getiriyor.

Tıkanma ve çözünmemiş mama kalıntıları bebeği tedirgin edebilecek düzensiz akışa ve duraksamalara yol açabiliyor. Markanın Twistflow özelliği mamadaki topakları etkili bir şekilde azaltıyor ve akışı iyileştiriyor.

Koliği Önler, Verimli Akış Sağlar

Twistshake biberon bebeklerde koliği engellemek ve biberonun akışındaki bozulmaların önüne geçmek üzere düşünülmüş harika tasarımı ile öne çıkıyor.

Mamadaki çözünmemiş topaklar zaman zaman emziği tıkar. Mamanın doğal akışının bozulması ise bebeği huzursuz eder. Twistshake biberonun benzersiz süzgeç ağı mama çözeltisini etkili bir şekilde çözerek ve tıkanma riskini azaltıyor.

Emzikteki hassas kemerli kısım ise biberonu havalandırıyor ve vakum oluşumunu engelliyor. Bu da koliği azaltıyor.

Twistshake Twistflow ile beslenen bebeklerin, sıradan biberonlarla beslenen bebeklere kıyasla daha az rahatsızlık ve daha az kolikten mustarip olduğu 2014 yılında 102 ebeveyn tarafından test edilmiştir.

Tüm Twistshake ürünlerinin, bulaşık makinesinde ve mikrodalga fırında kullanıma uygun olması da anneler tarafından beğeni topluyor.

TwistShake biberonların sarı, mavi, yeşil, pembe, turuncu, turkuaz gibi pek çok göz alıcı rengi bulunuyor.

Twistshake Biberon Emziği

Anne göğsüne olan benzerliği, anne sütü ile beslemeden biberonla beslemeye olan geçişi kolayca ve güvenli yapan Twistshake biberon emziği 0+, 4+, 6+ gibi çeşitli seçeneklerle sunuluyor.

TwistShake İkili Saklama Kabı

Twistshake ürünlerinin tamamı birbiriyle entegre şekilde kullanılabiliyor. Bu da öğünleri birkaç kolay adımla hazırlamanıza ve zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyor. Kullanışlı saklama kabı, geniş ağız yapısı sebebiyle dökülmeleri en aza indiriyor. Önceden doldurularak yedeklenen saklama kabı, bebeğin beslenme saatinde biberona aktarılarak kullanılıyor.

Meyve ve atıştırmalık öğünler için kullanılabilen 100 ml hacme sahip gıda saklama kutularında toz mama da saklanabiliyor. Dondurucuya, mikrodalga fırına ve bulaşık makinesine girebilen Twistshake saklama kutuları 100 derece ısıya dayanıyor.

Yüksek kaliteli sağlıklı malzeme Polipropilen ile üretilen saklama kapları; BPA, DEHP ve Ftalat içermiyor. Bir kutuda iki adet saklama kabı bulunuyor.

TwistShake Suluk

TwistShake suluk da renkleri ile epey dikkat çekiyor. TwistShake suluk
harika renklerinin yanında ekstra geniş ağzı ve ergonomik tasarımı ile beğeni topluyor.

Sağlık açısından bol bol su içmek gerekiyor. Bu durum çocuklar söz konusu olduğunda da değişmiyor. Çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmesi için yeterli su tüketmesi gerekiyor. Ancak su içerken kullanılacak ürünlerin malzemesi de bir hayli önem taşıyor. BPA, BPS, BPF içermeyen TwistShake suluk modelleri yüksek kalite polipropilen malzemeden üretiliyor.

Twisshake suluk gıda ile temasa uygun polipropilen malzemesinin hafif ve dayanıklı oluşu sebebiyle uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Suluğun meyve karıştırıcısı, ekstra geniş ağız yapısı ve ergonomik tasarımı da oldukça beğeni topluyor.

TwistShake Silikon Emzik

TwistShake markasının renkli tasarımı tüm ürünlerine yansıyor. TwistShake emzikler tıpkı biberonları gibi neon renkler üzerine puantiyeleri ile dikkat çekiyor. İkili set halinde satılan ürünleri süper yumuşak silikon uçları ve bebeğinizin cildine maksimum konfor sağlayan 4 büyük delik ile sunuluyor.

Bebekler emme refleksleri sebebiyle karınları tok olduğu zamanlarda bile emmek isteyebiliyor. Ayrıca dünyayı yeni yeni tanıyan bebekler kendilerini güvende hissetmek istediklerinde, huzursuzlandıklarında, gazları olduğunda… emmek istiyor. Bu gibi durumlarda bebeğin saatlerce anne memesinde kalmak istemesi özellikle anne için oldukça yorucu oluyor. Twistshake silikon emzik burada annelerin ve bebeklerin yardımına koşuyor.

Silikon camın da hammaddesi olan silis kumunun sıvılaştırılması sonucu elde ediliyor. Bu sebeple sağlıklı ve hijyenik bir hammadde olarak sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca silikon yaklaşık 350 derece sıcaklığa dayanabiliyor. Tat ve koku geçirmeyen silikon ürünler kanserojen madde de içermiyor. Emziklerin ortodontik ucu; BPA, BPS, BPF içermiyor. Anneler bebekleri için güvenle tercih edebiliyor.

Mavi, yeşil, siyah, beyaz, turkuaz, şeftali, sarı, mor onlarca renk seçeneği bulunan emzikler 2’li set halinde satılıyor.

TwistShake Emzik Klips

TwistShake emzik askıları, markanın diğer tüm ürünleri gibi renkleri ile oldukça dikkat çekiyor. Capcanlı, fosforu kırmızılar, yeşiller, morlar bebek kıyafetlerine de ayrı bir hava katıyor. BPA içermeyen askılar ayrıca Avrupa EN-12586 standardına uyumlu olarak üretiliyor.

Kolay çıkarılabilen halkası hem Twistshake emziklerde hem de diğer düğme şeklinde emziklerle uyumlu olarak kullanılabiliyor. Bebek kıyafetlerine kolaylıkla tutturulabilen klipsleri ile 10 muhteşem renkli ip seçeneği bulunuyor.

Bebek emzik askısı, bebeğin emziğini kıyafetine tutturmaya yarayan bir araçtır. Bir ucunda emziği tutturmak için klips, diğer ucuna ise emzik bulunan bu işlevsel araç hem emziğin kaybolmasını hem de yere düşüp bütün kiri tozu toplamasını engeller.

Kullanılmadığı zamanlarda emzikleri hijyenik bir şekilde muhafaza etmek epey zordur. Hatta çoğu zaman kaybolmasını engellemek daha zordur. Bebeklerin en sevdikleri eşyası emzikler bir anda düşüp kaybolmaları ve üstüne yapışan tozlarla ünlüdür.

Kriz Anında Emzik Yanınızda

Yalnızca evde değil, sokakta da yaşanacak olası bir emzik krizinin önleyebilmek için emzik asma aparatı kullanılabilir. Çantanın iç kısmına emziği klip yardımı ile tutturmak epey işe yarar. Böylece lazım olduğunda kolaylıkla bulunabilir. Anne çantası ya da bebek bakım çantası gibi içinde bol bol eşya olan yok yok çantalarda emziğe ulaşmanın en kolay yolu bir askı edinmektir.

Anneler, bebekler emziği kullanmadığı zamanlarda bir yerlere kaldırır. Ancak emzikler yapısı, şekilleri itibariyle yuvarlanmaya, hafif yapıları ile düşmeye oldukça elverişlidir. Kolayca düşer ve kayboluverir.

Ya da çoğu zaman bebekler en yakın arkadaşları emziği, emmedikleri anlarda bile elinde taşır. Biraz emip, biraz da oynamaya bayılırlar. E haliyle ilgisi çabuk dağılan bebek, başka bir oyuncağa dalınca emzik de elden düşer, gider.

Bu gibi sebeplerle, çocuğu emzik kullanan hemen her annenin dakikalarca süren emzik arama seansları mutlaka vardır. Emzik tutamaçları bu bilinçle tasarlanan ve üretilen hayat kurtarıcı araçlardan biridir. Askısı sayesinde bebeğiniz emziğini dilediği zaman çıkarıp dilediği zaman emebilir.

Twistshake markasının rengarenk emzik zincirleri hem bebeğinizin ilgisini çekecek hem de şıklığını tamamlayacak.

Menü