Flipper Swimsafe

Flipper Swimsafe

Flipper Swimsafe çocuklar için yüzmeye yardımcı, sağlam ve güvenilir ürünler üretiyor. Deniz ve havuzda kullanılan simit, kolluk gibi yüzme araçları 1 yaşından itibaren kullanılabiliyor. Ayrıca ürünlerin tamamı Alman TÜV Nurnberg tarafından test ediliyor.

Çocuklar yer yüzündeki en değerli varlıklar. Onların sağlığı ve güvenliği için anne babalar her zaman en iyisini ister.  Çocukların hemen hepsi deniz ve havuzda eğlenmeye bayılır. Saatlerce sudan çıkmak istemez. Ancak su oyunları şakaya gelmez. Bir anlık dikkatsizlik çok üzücü sonuçlara mal olabilir.

Bu bilinçle yola çıkan Flipper Swimsafe çocukların can güvenliğini sağlamak ve suda daha hem ebeveynlerin hem de çocukları daha keyifli vakit geçirmesini sağlamak üzere çeşitli koruma ürünleri üretiyor. Flipper Swimsafe bebeklere özel simit ve kolluk güvenle kullanılabiliyor.

Flipper Swimsafe Kolluk

Flipper Swimsafe kolluk 12 aydan itibaren 6 yaşına kadar kullanılabiliyor. Alman kalitesiyle üretilen ürün 3,5 cm’den itibaren kol hatlarına uyuyor. Kolçak bölgesine yerleştirilen kaymayı önleyen folyo ile güvenliği artırılan ürün TÜV, GS ve CE test kalitesine sahip.

Swimsafe kolluk bebek ve çocukların yüzmesine yardımcı oluyor ve en iyi şekilde su yüzünde kalmalarını sağlıyor. Tüm yaş grupları için tek beden olarak satılan ürünün içinde kırılmaz polietilen köpük (suya dayanıklı köpük) bulunuyor. Bu da kolluğun hava yanında batmayan köpükle de desteklenmesini sağlıyor ve batma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Kolluklar patlasa dahi içinde bulunan köpükler bebeğin batmasını önlüyor.

Ürünün içerden dikişli olması ekstra avantaj sağlıyor. Böylece dikişler çocuğa batmıyor ve rahatsız etmiyor. Ürünün bebeğin koltukaltına gelecek kısmı diğer bölümlerine göre daha ince üretiliyor. Bu da bebeğin yüzerken kolay hareket etmesine yardımcı oluyor ve en iyi şekilde bebeğin su yüzeyinde kalmasını sağlıyor.

Ayrıca koltuk altına denk gelen yerde, kolluğun koldan çıkmasını engelleyen bir folyo kaplama bulunuyor.  Bu da daha sağlam kavrama sunuyor. Emliyet valfi ise kolluğun hava kaçırmasını engelliyor.

Hiçbir atık madde kullanılmadan üretilen Flipper kolluk, çocuk cildine zarar verecek hiçbir madde de barındırmıyor. Almanya’da 140 yılı aşkın bir süredir hizmet veren kontrol ve denetim kuruluşu TÜV Nurnberg tarafından test edilen ürünün Avrupa normlarına uygunluğunu kanıtlayan CE sertifikası bulunuyor.

Swimsafe kollukların önce su ile ıslatıp daha sonra çocuğun koluna takılması gerekiyor. Önce ıslatmak kola rahat yerleştirmeye yardımcı oluyor. Kolluklar havası inik şekilde çocuğun koltuk altına kadar itmek ve Swimsafe kolluklar çocuğunuzun koltuk altında iken tıpasına hafifçe bastırarak şişirmeniz gerekiyor.

Kollukların içi tamamen hava dolduğundan emin olduktan sonra tıpayı kapatabilirsiniz. Tıpa kısımlarının her zaman yukarı baktığından emin olmak gerekiyor.

Kollukların çıkma ihtimaline karşı, yüzme esnasında çocuğun yanından ayrılmamak, göz temasını bırakmamak ve suya atlamasına izin vermemek gerekiyor.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kolluğun denk geldiği yere güneş kremi denk gelip gelmediği. Kollukların kayıp çıkma tehlikesine karşı, çocuğun kolunun kolluk gelecek kısmına güneş kremi gelmemesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Flipper Swimsafe Bebeklere Özel Simit 

Flipper Swimsafe bebeklere özel bebek bezi gibi giydirmeli simit 3 ay ve üzeri bebekler için kullanılabiliyor. Can simidinin altında külot gibi bebeğe giydirilebilen kısım olması ve rahatsız edici kemer gibi aparatların olmaması kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bebekleri deniz ve havuzla tanıştırmanın, suyu sevdirmenin en eğlenceli yollarından olan Flipper Swimsafe simit ile bebeklerin bacakları serbestçe hareket edebiliyor.

3 hava hazneli ve emniyet valfli ekstra koruma sağlıyor. Üründe zararlı  BPA, Ftalat  gibimaddeler bulunmuyor.

Suda Güvenliği Elden Bırakmayın!

Her ne olursa olsun, hangi güvenlik ürününü kullanırsanız kullanın bebeğinizi; süs havuzu, yüzme havuzu, şişme oyun havuzu, küvet ya da deniz fark etmeksizin asla yalnız bırakmayın!

Kullandığınız can yeleği, kolluk ya da can simidi gibi güvenlik araçlarını çocuğun çıkarabileceğini unutmayın. Telefonla konuşmak, bir yerlere bakmak, birisi ile sohbet etmek bile bir anlık dikkatsizliğe sebebiyet verebilir. İstenmeyen üzücü sonuçların yaşanmaması için bebek ve çocuklarınızın suda güvenliğini sağlamak için her daim gözünüzün önünde tutun.

Çocuğunuz yüzme bilsin ya da bilmesin, yaşı ne olursa olsun her zaman ulaşabileceğiniz uzaklıkta olmasında yarar var. Su içinde çocuğunuza ulaşabilecek mesafede olmanız müdahale imkanınızı artırır.

Flipper Swimsafe Kolluk Yorum

Flipper Swimsafe kolluk yorumları ürün araştırmasında olanlarca merak ediliyor. Swimsafe kolluk kullananlar, kollukların çocuğun hareketlerini kısıtlamadığını aksine suda çok rahat hareket ettiğini ve dilediği gibi yüzebildiğini söylüyor.

Flipper Swimsafe Kolluk İkinci El

Yorum merak eden ebeveynlerin merak ettiği bir diğer konu ise Flipper Swimsafe kolluk ikinci el bulup bulamayacakları. Flipper Swimsafe kolluk ikinci el olarak bulunabiliyor. Ancak ürünün hasar görmemiş olmasına dikkat etmek gerekiyor.

Menü