Thermobaby

Thermobaby

Thermobaby markası kızı Annie 1942’de dünyaya geldiğinde ilk şişe ısıtıcısını icat eden bir babanın ve bir annenin çabaları ile doğuyor. 70 yıllık geçmişi olan Fransız markası günümüze dek edindiği tecrübelerle hem çocuklara hem de ebeveynlere; ergonomik, eğlenceli ve ultra pratik ürünler sunuyor.

Ürünleri dünya çapında 40’tan fazla ülkede satılan markanın yemek, temizlik, uyku ve anne ihtiyaçları için pek çok ürünü bulunuyor.

Tecrübeli marka; önlük, kaşık, çatal, bıçak, tabak, bardak, biberon, biberon ısıtıcı, temizleyici fırça, sandalye yükseltici, emzik, emzik kutusu gibi bebek yeni doğduğunda ve sonrasında ihtiyacınız olabilecek tüm besleme ürünlerini sunuyor.

Ayrıca beslenmenin yanında fırça, tarak, burun aspiratörü, havlu, bebek duş küveti, banyo termometresi, lazımlık gibi pek çok bebek bakım, hijyen ürünü de sunuyor.

Nevresim takımı, yorgan, uyku tulumu, yatak koruyucu, sineklik gibi uyku ürünleri ise markanın bebek uyku kategorisinde yer alıyor.

Özellikle yenidoğan ve emzirme döneminde annelerin ihtiyacı olabilecek anne külotları, göğüs pedleri de markanın ürün yelpazesinde yer alıyor.

Kiddyloo Tuvalet Adaptörü 

Thermobaby Kiddyloo merdivenli tuvalet adaptörü markanın tüm dünyada en sevilen ürünlerinden biri. Ürün bebeklerin bezden tuvalete geçiş sürecini kolaylaştırıyor. Minik bedenlerin tuvalet ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürün, çocuğun çok rahat bir şekilde kendi başına tuvaletini yapmasını sağlıyor. Kazandığı bu yeni beceri ise çocukları motive ediyor.

Kiddyloo tuvalet adaptörü güvenli, konforlu ve çocukların çok seveceği tasarımıyla tuvalet eğitimini eğlenceli hale getiriyor. Yüksek sırt dayama bölümü ve konforlu kol dayamaları ile özel anatomik form verilmiş Kiddyloo, çocuklar için maksimum güvenlik vadediyor.

Yetişkin Klozetleri, Çocuklara Uygun Hale Geliyor

Çocuklar küçük boyları sebebiyle yetişkin desteği olmadan klozete tırmanamıyor. Tırmansalar bile tuvaletin geniş ağzı ve sifon sesi hemen her çocuğu korkutuyor. Thermobaby merdivenli klozet adaptörü ise yetişkin tuvaletlerini miniklere uygun hale getiriyor. Bu sebeple basamaklı klozet adaptörü anne babalar için kurtarıcı, çocuklar için ise eğlenceli bir ürüne dönüşüyor.

Kiddyloo tuvalet adaptörü, standart adaptörlerden farklı olarak bebeğin tek başına klozete çıkabilmesine olanak sağlıyor. Yetişkin tuvaletine takılan klozette çocuğun rahatlıkla çıkabilmesi için bir de merdiven bulunuyor. Merdivenli adaptör yanlarında bulunan tutma yerleri çocukların tuvaletlerini yaparken, oturağa tırmanırken ve inerken tutunabilmeleri sağlıyor.

Adaptörde bulunan sırt dayama bölümü, tuvalet esnasında çocukların arkasına yaslanmasını sağlıyor. En önemlisi ise çocuklar tuvaletin içine düşme korkusu yaşamıyor.

Tuvalet Korkusu Sona Eriyor

Özel kaliteli plastikten üretilen Kiddyloo tuvalet alıştırıcı merdivenli klozet adaptörü, özel yüzeyi ile bebeklerin narin popolarının oturağa yapışmasını önlüyor. Deri ile rahat, konforlu bir temas sağlıyor. Bu da yapışmalar sebebiyle çocuğun tedirgin olmasını ve tuvalete gitmekten korkmasını önlüyor.

Thermobaby, iki kademeli kaymaz yüzeyli basamağı çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabiliyor. Çocukların büyümesine paralel olarak fiziksel özelliklerine uyum sağlayan adaptör, uzun süre kullanılabiliyor. Ek olarak kaymaz ayarlanabilir geniş ayakları ile güvenli ve sağlam bir duruşu destekliyor. Banyo yüzeyinde, fayanslarda kaymıyor. Böylece çocukların düşme tehlikesi yaşaması ve eğitimden uzaklaşması da önleniyor. Adaptörün ayarlanabilir olması ise her tuvalete uymasını sağlıyor.

Yetişkin tuvaletine takıldığında güvenle sabitleniyor. Kolayca çıkarılıp, katlanarak saklanabiliyor. Bu da özellikle küçük evlerde yerden tasarruf sağlıyor.

Bu tasarım ve konfor özelliklerinin dışında tuvalet adaptörü çocukların motive olmasını da sağlıyor. Harika tasarım tüm çocukların ilk günden itibaren tuvalete kendi kendilerine gidebilmesine olanak veriyor.

Ergonomik Tuvalet Adaptörü

Thermobaby Ergonomik Tuvalet Adaptörü tuvalete geçiş yaptığınız dönemde pratikliği ve yüksek sırtı ile çocuğunuzu rahat ettiriyor. Ürün tuvalet kapağını kaldırıp, alt kapağın üzerine yerleştiriliyor.

*** Yazının tüm hakları Buyurken.com Blog Ekibine aittir.

Kategoriler

Sepetim

No products in the cart.

Filter Products