Italtrike

Italtrike

Italtrike çocukların eğlenceli vakitler geçirebileceği; denge bisikleti, 2 ve 3 tekerlekli bisiklet modelleri, scooter, çarpışan araba, ilk adım araçları, sörfçü tahtası, kaykay ve paten gibi oyuncaklar üretiyor.

1983’ten bu yana ürettiği birbirinden eğlenceli oyuncaklarla çocukları mutlu eden marka, güvenlik ve dayanıklılık standartlarının yanında en fazla eğlenceyi sunmak için de çalışıyor. Markanın tüm ürünleri Avrupa oyuncak standardı (EN 71, bölüm 1, 2, 3)’e göre üretiliyor ve test ediliyor.

İtalyan markası, çocukların gelişimini ve büyümesini sağlayan benzersiz tasarıma sahip ürünleri ile çocukları mutlu ederken, güvenlik ve sağlık standartları ile ebeveynleri de memnun ediyor.

1-6 yaş arası için tasarlanan Mini Eolo serisi ürünleri hem evde hem de dışarıda çocuklara eğlenceli vakit sunuyor. Çocukların özgürce ve güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlayan ürünler, denge ve motor becerilerini geliştiriyor.

Italtrike ABC serisi ise birbirinden şık 3 tekerlekli bisikletler sunuyor. Sepetli, sepetsiz, ebeveyn kontrollü bisikletler renkli ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor.

Denge Gelişimine Yardımcı Onlarca Ürün Seçeneği

Denge bisikleti serisi ise 3 tekerlekten 2 tekerleğe geçiş yapan minikler için tasarlanıyor. Ancak çocuğun denge kurmayı öğrenmesi için bisiklette pedal bulunmuyor. Ayaklarını yere sürüyen çocuk böylece denge kurmayı öğreniyor. Portakal, Hindistancevizi, kiraz gibi iştah kabartan renklerde tasarlanan pedalsız bisiklet 2 yaş çocuklar için kullanılabiliyor.

Çikolata serisi ise harika tasarımlı ürünleri ile geçmişin oyunlarını hatırlıyor. Çikolata renkli ahşaptan tasarlanan tüm ürünler 1-6 yaş aralığında kullanılabiliyor. Serinin sallanan at, küçük tren, araba, denge bisikleti, üç tekerlekli bisiklet gibi seçenekleri bulunuyor.

Ahşap oyuncakların üretiminde kullanılan odunlar, kontrollü, ağaçların kesilmesi planlanan ormanlardan geliyor. Tüm üretim sürecinde hasat prosedürleri takip ediliyor.

Orman hayvanları hakkındaki hikayelerden esinlenerek tasarlanan Italtrike Forester ürün koleksiyonu ise tavşan, tilki, geyik ve ayı gibi sevimli hayvan figürlerini bisikletlere taşıyor. Üç tekerlekli bisikletlerin tamamı çevre dostu ürünlerden üretiliyor. Sağlam ve yüksek kaliteli ürünler, macerayı ve doğayı seven çocukların en sevdiği oyuncakları arasında yer alıyor.

Kompakt, Sağlam ve Teknolojik Tasarım

Paten koleksiyonu Gioca, denge sağlamak için tasarlanmış klasik dört tekerleği ve gökkuşağının renkleri ile eğlenceli bir oyun aracı. Teknolojik ve güvenilir malzemelerle üretilen patenler, kolayca giyilebiliyor. Özgür hareket imkanı sunun patenler, bilyalı rulmanlar ile donatılmış yüksek performanslı tekerlekleri, ön lastik frenleri ile güvenlik standartlarını da karşılıyor.

Italtrikebin sür ise markanın tüm dünya çocukları tarafından en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Küçüklerin evde ve anaokulunda özgürce ve bağımsız olarak hareket etmesini sağlayan ilk sürülebilir ilk adım aracı bin-sür oyuncaklar fonksiyonel tasarımının yanında hayal gücünü desteklen tasarımları ile beğeni topluyor.

Kompakt, fonksiyonel ve sağlam tasarımlı bin-sür ambulans, okul otobüsü, itfaiye aracı, polis arabası gibi araçların yanında timsah, fare, uğur böceği, aslan ve panda gibi sevimli hayvan fügürleri ile süslenen bu harika oyuncak, motor becerileri, koordinasyon, denge gibi pek çok gelişimsel fayda sağlıyor.

Hayal gücünü Destekleyen Oyuncaklar

Miniklerin ilk tekerlekli aracı olacak Italtrike La Cosa serisi 360 derece dönebilen ön tekerlekleri ile her yöne rahatlıkla manevra kabiliyeti sağlıyor. Ürün evde ya da açık alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Kauçuk tekerlekler zemine zarar vermeden son derece sessiz, yumuşak bir ev içi kullanım sağlarken ürünün son derece sağlam yapısı yaklaşık 50 kg taşıma kapasitesi ile uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Harika renklerinin yanında, arkasındaki depolama alanı ile de çocukların gönlünü kazanan bin sür, çocukların oyuncaklarını yerleştirip binerek evde harika vakit geçirmelerini sağlıyor. La Cosa bin sür 1-6 yaş aralığında kullanılabiliyor.

Menü