Little Maker

Little Maker

Little Maker, boyanabilir oyun maketleri, boya kalemleri, kalemlik, puzzle, örme oyun arkadaşları, boyama kitapları ve ruloları ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Çocukların oyun dünyasını renklendirmek üzere yola çıkan marka, geri dönüşümlü malzemeler kullanarak, boyanabilir oyun alanları yaratıyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun maketleri, %100 doğal ve geri dönüşümlü, dayanıklı oluklu kartondan üretiliyor.

Evde, bahçede, ana okullarında, oyun gruplarında, çocuk etkinlik ve atölyelerinde, doğum günü partilerinde, festivallerde, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranların çocuk oyun alanlarında ve daha aklınıza gelebilecek pek çok aktivite alanında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kaliteli, modüler ve eğitici temalara sahip boyanabilir oyun alanları çocuklara ister tek başlarına ister anne-babaları veya arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirme imkanı sağlıyor. Çocuklar dilerse maketin içine girip çıkabiliyor, dilerse de dış yüzeyinde boyama yapabiliyor.

Sticker da yapıştırabilen maketler çocukların keyifli ve kaliteli zaman geçirmesini sağlamanın yanında; oyun kurma, hayal gücü ve yaratıcılık becerilerini de geliştiriyor.

The Little Maker karton maketleri herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan, kutu içerisinden çıkan özel plastik vida sistemi sayesinde kolay bir şekilde başka bir alete gerek duymadan kurulabiliyor. Aynı şekilde kolayca demonte edilerek saklanabiliyor.

Kalınlığı 4 mm olan çift katlı, oluklu kartondan üretilen maketler %100 doğal ve geri dönüşümlü malzemesi sayesinde çocuk sağlığını da koruyor. Oyun maketlerini oluşturan tüm köşelerin yuvarlak hatlara sahip olması ise olası kazaları önlüyor.

Markanın ürün gamında; 2 ev, 1 dondurma arabası, 1 uzay mekiği ve 1 sirk çadırı olmak üzere toplamda 5 farklı boyanabilir oyun maketi, 1 adet taşınabilir ve boyanabilir oyun evi, 2 çeşit boyama rulosu ve 2 çeşit kalemlik bulunuyor.

Ice Cream Car Oyun Maketi

Ice Cream Carboyanabilir karton oyun araba tüm çocukları minik birer dondurmacı yapıyor. Maketi dilediği gibi boyayabilen çocuklar, maketin içerisine girerek oynayabiliyor, dondurma satabiliyor.

Montessori aktivitelerine de uygun The Little Maker Ice Cream Car Oyun Maketi çocukların el-göz koordinasyonu ve ince motor becerilerini destekleyerek zihinsel gelişimine katkı sağlıyor.

Her bir yüzeyinde öğretici farklı çizimler bulunan maket üzerinde çocukların diledikleri gibi boyayabilecekleri çeşitli figürler bulunuyor. 5 m²’lik boyama alanında; külah külah dondurma çeşitleri, birbirinden lezzetli meyveler, menü ve çeşitli süslemeler bulunuyor. Oyun maketi ile gönderilen boyama kalemi seti çocukların dondurma arabasını istedikleri gibi renklendirmesini sağlıyor.

Little Carry House Oyun Maketi

Little Carry Houseile çocuklar evlerini dilediği gibi boyayabiliyor, içinden çıkan çıkartmalar ile evi kendi hayal güçlerine göre dekore ediyorlar. Set içerisinden çıkan Little Maker karakterleri ise çocukların renkli hayal dünyasına eşlik ediyor.

23 farklı çıkartma ve 4 farklı karakter hayal dünyalarındaki evi inşa ederken çocuklara eşlik ediyor. Boyanabilir ev maketi setinde çocukların hayal dünyalarına göre evi dekore etmelerini sağlamak üzere; ytelevizyon, kitaplık, ayna, iki adet yatak, koltuk, lamba, merdiven, sehpa, lavabo, buzdolabı, dolap, küvet, wc, banyo kilimi, yol, araba, bahçe, flamingo, şezlong, top ve şemsiye stickerları bulunuyor. Böylece çocuklar evin odalarını ve bahçesini diledikleri gibi dekore edebiliyor.

Set içerisinde ayrıca anne, baba, kız çocuk ve erkek çocuk olmak üzere 4 adet 2 boyutlu Little Maker karakteri de bulunuyor. Çocuklar hem evi dekore ederken hem de diledikleri gibi boyarken 2 boyutlu karakterler de çocuklarınıza eşlik ediyor.

Little Wonderland Oyun Maketi

Little Wonderland Oyun Maketiminikleri harikalar diyarına götürüyor. Küçük alanlarda bile kullanılabilen sirk çadırı görünümündeki Little Wonderland oyun maketi her çocuğun odasına eğlence getiriyor. 1.7 m²’lik boyama alanında; sirk çadırı tasviri üzerinde atlı karınca, hızlı tren ve balonlar gibi pek çok şekil bulunuyor.

Little London Oyun Maketi

The Little Maker Little London Oyun maketiçocuklara eğlenceli bir şekilde Londra’yı tanıtıyor. Ev maketi üzerinde Londra’nın ünlü yapıları; London Eye, Big Ben, Oxford Circus, meşhur kırmızı telefon kulübeleri, askerler ve bir taksi bulunuyor. Bu harika ev maketinde diledikleri gibi oynayan, boyayan minikler bir yandan da Londra hakkında bilgi sahibi oluyor.

Rocket X Oyun Maketi

Rocket X uzay roketiile çocuklar uzayın gizemli dünyası ile tanışıyor. Gezegenleri keşfeden minikler Rocket X’in astronotu olarak uzayın derinliklerinde eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. 5 m²’lik boyama alanında, gezegenler; Uranüs, Jupiter, Mars, Neptün, Satürn, Venüs, Merkür, Ay, Dünya, yıldızlar, samanyolu ve karadelikler bulunuyor.

Markanın 3 boyutlu stickerları, boyama kalemleri, boyama ruloları ise çocukların diledikleri yeri renklendirmesini sağlıyor.

Menü