Fred's Swim Academy

Fred’s Swim Academy 

Fred’s Swim Academy, çocuklar için yüzme yardımcısı ürünler üretiyor.  Yüzme okulu sahibi bir aile tarafında hayata geçirilen marka, yüzme simitlerinden, güneş koruyucu kıyafetlere kadar geniş bir yelpazede ürün sunuyor.

Yüzme okulunda uzun yıllar elde edilen deneyimleri, ihtiyaçlarla birleştiren aile çocuklar için güvenli, sağlıklı, eğlenceli ve oldukça pratik yüzme yardımcıları üretiyor. Minikler suyun tadını çıkararak, eğlenceli bir şekilde yüzmeyi öğrenirken, çocuğunun güvende olduğunu bilen anne babaların da içleri rahat ediyor.

Bol eğlenceli ve oldukça güvenli ürünleri ile Fred’s Swim Academy çocukların yüzmeyi öğrenmesini kolaylaştırıyor. Markanın ürün yelpazesinde çocukların mükemmel bir yüzme stili kazanmasına destek, yüzme simitleri ile denizde ihtiyaç duyulacak; deniz topları, boneler, plaj çantaları, plaj havluları, UV koruyucu giysiler gibi pek çok ürün bulunuyor.

Çocuk güvenliğini gözeterek üretilen tüm Fred’s Swim Academy ürünleri Avrupa, Amerika, Avustralya ve Rus güvenlik standartlarına uygun şekilde üretiliyor. Gerekli tüm testlerden geçen ürünler sağlığa zararlı maddeler de içermiyor.

Fred’s Swim Academy Ürünleri Güvenli ve Eğlenceli

Markanın en bilinen ürünlerinden ilki, çocukların mükemmel bir yüzme stili edinmelerini sağlayan ve 3 aşamalı bir şekilde yüzmeyi öğreten sistemi Swimtrainer. Swimtrainer yüzme simidi 3 aydan 8 yaşa kadar tüm çocukların deniz ve havuzda keyifli ve güvenli vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

Swimtrainer yüzme simidi daha 3 aylıktan itibaren bebeklerin ve çocukların suda durup etrafı seyretmesi yerine güvenli bir şekilde yüzmesini sağlıyor. En erken dönemden itibaren bebeklerin suya alışması ve doğru bacak hareketlerini öğrenmesi için mükemmel Swimtrainer 3 ay 4 yaş yüzme simidi 6 kilogramdan itibaren kullanılabiliyor.

Çocukların yaşına ve becerisine göre hazırlanan Fred’s Swim Academy simidin 3 ay-4 yaş, 2-6 yaş ve 4-8 yaş olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunuyor. 3 ay- 4 yaş için tasarlanan kırmızı yüzme simidi 6-18 kg, 2-6 yaş için tasarlanan turuncu yüzme simidi 15-30 kg ve 4-8 yaş için tasarlanan sarı yüzme simidi 20-36 kg arası çocuklarda kullanılabiliyor.

Kolay Kullanım, Bol Eğlence

Fred’s Swim Academy, bebeklerin doğal yüzme refleksleri çok erken yaşlarda geliştirilerek oyun eşliğinde doğru yüzme teknikleri aşama aşama veriliyor. İdeal yüzme pozisyonunu destekleyen ürün çocuğun içinden kaymasını önleyen şişirilebilir yüzeyi, kolayca vücuda oturmasını sağlayan klipsli sistemi ve öne doğru düşmesini önleyici ayarlanabilir emniyet kemeri ile gerekli güvenlik özelliklerini sağlıyor.

Oturma yeri şişme olan ürün sağlam plastik materyalden yapılıyor. Alt taraftaki pratik kemer, şişirilebilir emniyet kemerinin kolaylıkla ve emniyetli olarak kapanmasını sağlıyor. Alman menşei ürün soğuk suda elde yıkanarak kolayca dezenfekte edilebiliyor.

Markanın ürün yelpazesinde ayrıca çocuklar için deniz ve havuzda ihtiyaç olabilecek havlu, plaj çantası, bone, güneş koruyucu kıyafet gibi pek çok ürün ile su oyunlarını daha eğlenceli hale getirecek su topları, plastik oyuncaklar da bulunuyor.

Menü