Picky Baby

Picky Baby, anne ve bebeklerin ihtiyacı olan pratik ürünleri şık ve sofistike tasarımlarla sunuyor. Markanın alt açma minderi, kundak havlu, örgü battaniye ve organik müslin örtü gibi ürün seçenekleri hem pratikliği ile annelerin işini kolaylaştırıyor hem de kalitesi ile bebeklerin hassas cildini koruyor.

Pick Baby ürünleri; Fitalat, PVC (Polyvinly Chloride), yasaklı azo boyar madde içermiyor.

Ürünlerin renklendirilmesi ise tamamen organik boyalar ile hiçbir kimyasal işleme tabii tutulmadan yapılıyor. GOTS sertifikalı tekstil ürünleri bebeklerin ihtiyacı olan kaliteyi sunuyor.

Picky Baby Ticky Lines Tekli Organik Müslin

Picky Baby Ticky Lines bebeğinizin hassas cildini, doğal yumuşaklığı ile sarıyor. OEKOTEX sertifikalı birbirinden şık modeller tekli veya ikili seçeneklerle sunuluyor. Ayrıca %100 organik olarak üretiliyor.

Picky Baby Müslin battaniye yumuşacık kumaşıyla bebeğinizi 4 mevsim koruyor. Sertifikalı kumaşa sahip müslin bebek örtüsü, nefes alabilen kumaşı ile bebeğinizin tenini her daim koruyor.

Anne Teni Kadar Yumuşak Müslin Bebek Battaniyesi

Bebeğinizin hassas cildinin ihtiyacı olan yumuşaklığı sunan Picky Baby Müslin Örtü Seti. Doğallık, şık ve sofistike görünümü ile bebeklerin şıklığını tamamlıyor.

%100 Organik (GOTS sertifikalı) Türk pamuğuyla dokunan Picky Baby müslin battaniye, çevreye zararlı herhangi bir madde içermiyor. Ürünleri renklendirmekte kullanılan boyalar da bebek cildine dost. OEKOTEX sertifikalı boyalar ile desenlendirilen muslin kumaş bebeklerinizin cildini olası alerjilerden koruyor.

Pick baby bebek müslin kundak, bebek battaniyesi bebeğinizin gazını çıkarırken omzunuza atarak omuz bezi olarak kullanılıyor.

Sokakta, toplu taşımada ya da yabancıların bulunduğu herhangi bir ortamda çocuğunuzu emzirmeniz gerektiğinde emzirme örtüsü olarak da kullanılabiliyor.

Picky Baby Ticky Lines Çok Yönlü Kullanım İmkanı

Bunların yanında oto koltuğunda, bebek arabası ya da pusette bebeğinizin altına sererek hem terlemesini önlüyor hem de yumuşak bir yüzeyde yatmasını sağlıyorsunuz. Böylece her ortamda bebeğinize müslin örtü pamuk gibi bir dokunuş sağlıyor.

Müslin puset örtüsü, güneşten koruma amaçlı gölgelik, alt değiştirme örtüsü gibi pek çok amaçla kullanılabiliyor Müslin bebeklerin ihtiyacı olan konforu sağladığı gibi çok yönlü kullanımı ile annelerin de işini kolaylaştırıyor.

Picky Baby Müslin Örtü Seti 120×120 cm organik muslin kumaş örtü özel kutusunda sunuluyor. Bebeğinizin her an konforu için rahatlıkla kullanabileceğiniz Picky Baby organik müslin örtüyü sevdiklerinize mükemmel bir hediye olarak da gönderebilirsiniz.

Tüm ürünleri detaylı incelemek için tıklayınız. 

Müslin konforuna doyamayan anneler Picky Baby İkili Organik Müslin Set’i de seçebilirsiniz. 2 adet 120×120 cm organik müslin örtü, özel kutusunda sevdiklerinize mükemmel bir hediye olarak da harika bir seçenek.

Picky Baby Örgü Battaniye

Örgü battaniye, özellikle %100 organik pamuk ile örülen kumaşı ve nefes alabilen yapısıyla.. Bebeğinizi hem sıcak tutuyor hem de bebeğinizin hassas cildini aynı hassaslıkla koruyor.

Picky Baby özellikle %100 organik pamuk ipliğinden üretilen kaliteli kumaşı ile bebeğinizi her daim sıcacık tutuyor. Renklendirme için, tamamen organik boyalar kullanılan örgü bebek battaniyelerinin pembe, mavi ve sarı renkleri bulunur.

Picky Baby örgü battaniyeler, %100 organik pamuk ipliğinden üretiliyor. Bebeğinizin rahatlığı için, evde, yolculukta, aracınızda, pusette yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Özellikle bebeğinizi sarıp sarmalayabileceğiniz yumuşacık ve dolgun örgü bebek battaniyesi tamamen organik boyalar ile renklendiriliyor. Üstelik üretim aşamasında hiçbir kimyasal işleme de tabii tutulmuyor.

Bebeğinizin tenine değecek şeylerin kimyasal madde içermemesi, bebeği kaşındırmaması büyük önem taşıyor. Tamamen organik boyalarla renklendirilen Pick Baby battaniyeler hiçbir kimyasal işleme tabii tutulmuyor.

Özellikle %100 organik pamuk ipliğinden üretimi ile bebeğinizin narin cildini de koruyor.

Minik bebeğiniz kadar doğal organik örgü battaniye 1 adet 80×100 cm ölçülerinde sunuluyor. Dilerseniz bebeğinizi sarabileceğiniz battaniyeyi, puset yada bebek arabasının üzerine atarak hem rüzgardan hem soğuktan koruyabilirsiniz.

Picky Baby Başlıklı Kundak Havlu

Bebeklerin ısı kaybının en çok başından olduğunu biliyor muydunuz? Henüz saçları da olmadığı için başını olabildiğince korumak gerekiyor.

Kundak havlu, yumuşacık kumaşı ile banyodan sonra bebeğinizin vücudunun ve başının ılık ve kuru olmasını sağlıyor.

Hatta %70 bambu %30 organik saf pamuktan üretilen özel bukle kumaş süper emici yapısıyla bebeğinizi kuru tutuyor ve çabucak kuruyor.

Özellikle bebek kundak havlu, doğallığını korumak için herhangi bir renklendirme işleminden geçirilmiyor.

Picky Baby Alt Açma Bakım Çantası

Picky Baby alt değiştirme minderi bebeğinizin altını dilediğiniz yerde değiştirebilme kolaylığı sağlıyor. Özellikle sünger baş desteğine sahip alt değiştirme pedi kompakt yapısıyla kolayca taşımanızı da sağlıyor.

Picky Baby alt açma ve bebek bakım çantası şık ve kullanışlı tasarımıyla. Özellikle ev dışındaki ortamlarda bebeklerin altını kolaylıkla değiştirme imkanı sunar. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen anne bebek çantasının tüm ihtiyaçlara uygun cep seçenekleride var.

Anne ve Bebeklere Özel Göz Seçenekleri

Anne bebek bakım çantası nerede olursanız olun bebeğinizin bezini rahat ve hijyenik bir şekilde değiştirmenizi sağlıyor. Hatta sünger baş desteğine sahip alt açma minderi çocuğunuz için gereken tüm konforu sağlıyor.

Özellikle bebek bakım örtüsü içine çocuk bezi, ıslak mendil ve pişik kremi gibi bebek ihtiyaçlarını koymak için 2 adet file cebi vardır. Telefon, anahtar cüzdan gibi anne ihtiyaçları için de fermuarlı dış cep kullanılabiliyor.

Anne bebek bakım çantası dikiş yerlerinden katlanarak küçük bir portföy çantaya dönüşebiliyor. İstediğinizde cırt bantlarla ikiye ayrılabiliyor. Böylelikle alt açma minderi ayrı ayrı da kullanılabiliyor.

Aynı zamanda anne şıklığını tamamlayan anne bebek çantası ürünün; Üstelik siyah, gri, kırmızı ve lacivert renk seçenekleri mevcut.

Menü