Suavinex

Suavinex

Suavinex kadın ve çocuk hijyen ürünleri üretimine başladığı 1980 yılından günümüze en sevilen anne-bebek markalarından bir oldu. Ürünleri ile dünya geneline binlerce aileye ulaşan markanın ürün çeşitliliği de zamanla genişledi ve hamilelik, doğum ve bebeğin büyüme sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ihtiyaçları müşterileri ile buluşturdu.

Şirketin ürün kataloğu, kullanıcılarının ihtiyaçlarına uyum sağlamak adına zamanla gelişti. Marka en bilinen ürünleri; emzirme, suni besleme ürünleri, emzikler ve emzik askılarına ek, ürün gamına kattığı küçük ev aletleri, anne, anne adayları ve bebekler için çeşitli hijyen ve vücut bakım ürünleri, diş çıkarma yardımcıları, ev eşyaları ve tekstil ürünleri ile hem bebeklerin hem de annelerin aranan markası oldu.

Suavinex Emzik

Markanın en bilinen ürünlerinden olan emzikler, bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Özenle tasarlanan emziklerin ortodontik uç (damaklı uç) şekli, emzirme sırasında annenin göğüs ucunun biçimini alır. Bu da bebekler tarafından kolay kabul edilmesini sağlar. Emerken bebeğe doğal beslenme hissi veren emzik çeşitleri, bebeğin anne memesinden uzaklaşmasını da engeller. Suavinex kauçuk emzik ve silikon emzik çeşitleri, farklı aylardaki bebekler için özel üretilir.

Pediatrik diş hekimleri tarafından onaylanan emzikler silikondan üretilmeleri sebebiyle tat ve koku içermez. Bunun yanında sağlığa zararlı BPA da Suavinex emziklerde bulunmaz.

Prematüre bebekler için dahi uygun olan Suavinex fizyolojik emzik modelleri ise hava çıkış kanalları yardımı ile emziğin şeklini koruması ve hep yumuşak kalması sağlar. Ucu her iki taraftan yassı ürün bu özelliği ile ağız ve çene gelişimi için ideal.

Sarı, pembe, yeşil, mavi birçok renk seçeneğinin yanı sıra üzerlerinde; köpek, arı, kelebek ve fil gibi birbirinden sevimli hayvan figürlerini de bulmak mümkün.

Markanın tüm çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Marka emzik zinciri ve saklama kutusu gibi işlevsel ürünleri ile de hem ebeveynlere hem de bebeklere konfor sağlıyor. Bebek emziği emmediği zamanlarda, bebek emzik zinciri yardımıyla üzerine tutturmak evvela sık sık kaybolmaları önler. İster evde olsun ister dışarıda emzikler için tasarlanan zincirler, işlevsel kullanımı ile her an annelerin yanındadır. Emzik kutusu da tıpkı zincirler gibi emziğin kaybolmasını önler. Ayrıca kullanılmadığı zamanlarda kapalı saklanarak kirlenmesini engeller.

Suavinex Emzik Zinciri

Suavinex zincir çeşitleri de oldukça renkli. Üstelik klip kısımlarında birbirinden sevimli kahramanlar yer alıyor. Sevimli bir panda ya da köpekler ile sirk teması Suavinex emzik askısı çeşitleri bulunuyor. Ürünler BPA içermiyor.

Markanın tüm emzik askılarına ulaşmak için tıklayın.

Suavinex Emzik Kutusu

Suavinex saklama kutusu, bebeğinizin emziğini bir sonraki kullanıma kadar çantanızın içinde, odasında veya dilediğiniz her yerde temiz ve hijyenik olarak saklayabilmenize yardımcı olur. Üstelik sağlığa zararlı maddelerde içermez.

Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan saklama kutusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Suavinex Biberon

Markanın en fazla biberon ürün çeşidine sahip markalardan biri. Markanın çok çeşitli boy, desen ve malzemede biberonu mevcut. 120 ml’den 360 ml’e kadar çeşitli iç hacme sahip Suavinex biberon çeşitleri günden güne büyüyen bebeklerin beslenme sürecinde yanında.

Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylanan Suavinex geniş ağızlı cam, Anti-Colic valf deliği yardımı ile bebeklerde beslenmeden kaynaklanan gaz oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Silikondan üretilen biberon ucu, yumuşak ve esnek yapısı ile doğal beslenme hissi veriyor.

Markanın ergonomik tasarımlı çeşitli renk ve desene sahip birçok ürünü bulunuyor. Üstelik ürünlerin hiçbiri BPA içermiyor.

Suavinex Cam Biberon

Poliamid biberon, 3 pozisyonlu, gelişmiş antikolik sistem ille üretilmiştir. Emziği ekstra yumuşak ve esnektir. Ergonomik tasarımı, geniş boyunlu yapısı kolaylıkla temizlenmesini sağlar.

Anti Colic Sistem bebeklerde beslenmeden kaynaklanan gaz oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Yumuşak ve esnek yapısı ile ekstra dudak destekli biberon emziği, emerken bebeğe doğal beslenme hissi verir.

Spanish Society of Pediatric Dentistry tarafından yapılan kontrollerde, Suavinex ürünlerinin kalitesi, güvenliği ve ergonomik tasarımı, kaliteli ve güvenli ürünler olarak onaylamıştır.

Suavinex biberon emziğinin 3 pozisyonlu değişken akış, bebeğin ihtiyaçlarına bağlı olarak ideal akışı sağlar.

İstenen akış, gıda çeşidine göre biberonun döndürülmesi ile elde edilir. Yavaş akış anne sütü, çay ve su için idealdir. Süt ve kıvamlı mamalar için orta, koyu kıvamlı mamalar için ise hızlı akış kullanılır.

Suavinex Biberon Seti

Marka hem bebek hazırlığı yapanlar hem de yenidoğan ziyaretine gidecekler için oluşturduğu setlerle de sıkça tercih ediliyor. İçerisinde biberon, emzik ve emzik zinciri bulunan biberon seti kız ve erkek bebeklere özel tasarımlarda üretilir.

Suavinex Suluk

Suavinex suluk modelleri her yaştan çocuğa hitap ediyor. Bastır çek, kulplu bardak, eğitim bardağı gibi çeşitli modeller biberondan bardağa geçiş sürecinden itibaren okul hayatına kadar çocukların yanında.

Damla akıtmaz eğitici bardak, bebeğinizin biberondan bardağa geçiş sürecinde gerekli beceriyi kazanmasına destek olur. İki yanında bulunan kulplar, bebeklerin eğitim bardağını kolaylıkla kavrayabilmesini sağlar. Bardağın damla akıtmayan silikon ucu sağlığa zararlı madde içermiyor. 4 ay ve üzerindeki tüm bebeklerde güvenle kullanılabilir.

Bebekler kendi kendilerine su içmeyi öğrenene kadar kazalar da kaçınılmaz oluyor. Bardağı bir anda kaldırıp hepsini üstlerine dökmeleri ya da fazla yudum alıp ağızlarından su kaçırmaları en sık yaşanan kazalar. Damla akıtmaz kulplu bardak, damla akıtmaz silikon uç ile ufak kazaları da önlüyor. Böylece bebeklerin üstü ıslanmıyor anneler de rahat ediyor.

Pipet şeklinde tasarlanmış silikon uç, bardak kullanmayı öğrenirken aynı zamanda emme refleksini de tatmin ediyor. Henüz yetişkinler gibi direkt olarak bardaktan yudum alamayan bebekler pipet yardımı ile su içerken kulplar sayesinde bardak ile de tanışmış oluyor. Ayrıca silikon ucu çevreleyen koruyucu kapak, alıştırma bardağını toz, kir gibi risklerden de koruyor.

Sport Cup Suluk Booo  pediatrik diş hekimleri tarafından onaylı. Suavinex suluk, bastır çek ağızlığı ile 18 ay ve üzeri çocukların kullanıma uygun.

Suavinex Mama Kabı

Suavinex mama kabı sarı, mor, mavi, yeşil olmak üzere 4 farklı renkli bölmesi ile hazır ya da toz mamaları ya da benzeri gıdaları saklamanızı sağlar. Üst üste veya ayrı da kullanılabilen kapların ağızlığı sayesinde mamayı kolayca dökülmeden aktarmaya imkan veriyor.

Suavinex Set

Bebek hazırlığı ya da yenidoğan ziyareti yapacaklar için biberon, emzik ve emzik zincirinden oluşan Suavinex set çeşitleri de oldukça ideal.

Markanın Suavinex anatomik burun (nasal) aspiratör set, banyo termometresi ve fırça tarak seti gibi bebek bakım ürünleri de bulunuyor.

Suavinex anatomik burun (nasal) aspiratör set bebeğinizin burnunu kolaylıkla temizlemenize imkan veriyor. Bu set özellikle yenidoğan bebeklerin sık sık yaşadığı burun tıkanıklığını gidermek
için burun temizleme işlemini kolaylaştırıyor.

Suavinex banyo termometresi miniklerin banyo saatlerinde annelerin işini kolaylaştırırken bebeklere de ihtiyacı olan konforu sağlıyor. Su sıcaklığını ölçmek için yardımcı olacak termometre ideal su ısısını ayarlamanızı sağlıyor. BPA ve civa içermeyen ürünün, farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Bebeğinizin hassas saç derisine özel üretilen Suavinex fırça tarak seti, çok yumuşak ve esnek kıllar sayesinde bebeğinizin canını acıtmaz. Üstelik BPA da içermez.

Menü