Sizin İçin Seçtiğimiz Yazılar

Çocuklar en değerli varlıklarımız. Onlar için her zaman en iyisini istiyoruz. Yediklerinden giydiklerine, hatta oynadıkları oyuncaklara kadar her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz. Her şeyin en doğalı, en zararsızı olsun istiyoruz. Yüzlerce anne bebek ürünleri kategorisini inceliyor, kullanacağımız her ürünü araştırıyor, bebeğimize uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Her yeni doğan bebek yeni bir dünya demek. Her anne babanın dünyası, minicik bir çift göz ile bir anda değişiyor. Hatta bebekler ebeveynlerin dünyasını değiştirmek için doğmayı da beklemiyor. Anne rahmine düştükleri ilk an aileleri tarifsiz bir heyecan sarıyor. Mini mini kıyafetler, beşik, biberon, emzik, bez, krem… bir bebeğin ihtiyacı olacak tüm anne&bebek ürünlerinin en iyisini üreten markalar aranıyor.

Bunun bilinci ile çıktığımız bu yolda, ihtiyacınız olacak tüm anne&bebek ürünlerini size sunuyor, her zaman yetkili distribütöründen temin edilen orijinal ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Hamilelikte ve Doğum Sonrasında Yanınızdayız

Hamile kaldığınız ilk günden bebeğinizi kucağınıza aldığınız güne kadar olan heyecan dolu hamilelik serüveninizde yanınızdayız. Pek tabi daha sonrasında da sizi yalnız bırakmıyoruz. Çocuğunuzu büyütürken ihtiyaç duyabileceğiniz anne&bebek ürünlerini sitemizde bulabiliyorsunuz.

Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için kesinlikle sağlıklı bir hamilelik geçirmek gerekiyor. Dünyaya yeni bir can getirecek annenin hem kendisi hem de bebeği için ihtiyaçları oluyor. Anne&bebek ürünleri içinde yer alan anne kategorimizde hamilelikte ve hatta doğum sonrasında da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler bulunuyor. Günden güne şişecek karnınız ve oluşacak çatlaklarınızı önlemek için çatlak kremi, doğum sonrası göbeğinizin çabucak toplanması için korse ve bebeğinize daha kolay bakmanıza yardımcı olacak bebek bakım kitapları bulabilirsiniz.

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra da sizinleyiz. Beslenme, bakım, seyahat, giyim, oyuncak gibi ihtiyacınız olacak tüm anne&bebek ürünlerini sitemizden, güvenli alışveriş imkanı ile temin edebiliyorsunuz.

Bebek Beslenmesine Dair Her Şey Büyürken ’de

Bebek beslenmesinde kullanabileceğiniz; biberon, mama önlüğü, ağız bezi, mama tabağı, mama sandalyesi, çatal, kaşık gibi ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Beslenme kategorimizde ayrıca okul çağındaki çocuklarınız için; beslenme ve atıştırma kutuları, suluk ve termos bulabilirsiniz.

Bebek ve çocukları için organik doğal gıda arayışında olan anneler; bitki çayları, kuru bakliyat ile unlar ve tahılları da beslenme kategorimizde bulabilirsiniz.

Banyo ve tuvalet ile ağız ve cilt bakım ürünleri, bebek sağlığı, emzikler ve aksesuarları da anne&bebek ürünleri arasında önemli bir tutuyor. Tüm bu ürünler ise bakım kategorimizde sizi bekliyor. Diş fırçası ve macunları ile bebeğinizin diş çıkarma döneminde bir hayli ihtiyacınız olacak diş kaşıyıcıları ağız bakımı ürünlerimizde bulabilirsiniz. Saç ve vücut şampuanı, banyo küveti ve banyo oyuncakları gibi bebek banyosunun olmazsa olmazlarını da anne&bebek ürünleri içinde bulabilirsiniz.

Ayrıca burun aspiratöründen, tırnak makasına ve hatta ateş ölçere kadar bebek bakımında ihtiyacınız olacak anne&bebek ürünleri ile; emzik çeşitleri ve uyku arkadaşları bakım kategorimizde bebeklerle buluşmayı bekliyor.

Bebekli Hayatın Tüm İhtiyaçları Sizi Bekliyor

Bebekli yaşamda anne babanın tüm hayatı değişiyor. Buna seyahatler de dahil. Çocuk yokken tek valizle ya da bir el çantasıyla kapıdan çıkılırken, çocuk olduğunda çantaların ve ihtiyaçların sayısı da artıyor.

Bebek bakım çantaları, bebek arabaları ve bebek taşıyıcılar seyahatlerde ihtiyaç duyulan başlıca anne&bebek ürünlerinden. Bebekle birlikte gönül rahatlığı ile sokağa çıkabilmeniz ve ihtiyacınız olacak tüm ürünleri yanınızda taşıyabilmeniz için özel tasarlanmış anne&bebek ürünlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Çocuklar için özel tasarlanmış; güneş gözlüğü, şapka, şemsiye gibi aksesuarlarla, uyku tulumu, kundak ve tüm yatak tekstili ürünleri giyim kategorimizde bulunuyor.

Bebekler büyürken birçok eşyaya ihtiyaç duyuluyor. Ancak çocukların gelişimlerinde eşyanın yanı sıra en büyük önemi oyuncaklar taşıyor. Çıngırak, dönence, diş kaşıyıcı gibi bebek oyuncakları ile daha büyük çocuklara hitap eden, bisiklet ya da denge oyuncakları büyürken.com adresinde sizi bekliyor.

Sitemizde bebek ve çocuk oyuncakları, aktivite oyuncakları, eğitici oyuncak, sanat ve el işi oyuncakları ile kitaplar minik sahipleri ile buluşuyor.

50’den Fazla Marka Yüzlerce Ürünü Sizlerle Buluşturuyoruz

Anne&bebek ürünleri arasında yaşam kategorimiz de bulunuyor. Ana kucağı, dönence gibi tüm araç gereçler, battaniye, müslin çarşaf, müslin örtü gibi oda tekstili ürünleri ile oda dekorasyonunda işinize yarayacak çeşitli ürünler yaşam kategorimizde sizleri bekliyor.

Hamileliğinizin ilk gününden başlayarak bebeğinizi büyütme sürecinde ihtiyacınız olacak tüm anne&bebek ürünlerini sitemizden temin edebilirsiniz. Güvenirliği ve kalitesini kanıtlamış 50’den fazla ünlü markanın çeşit çeşit ürün seçeneği büyürken.com güvencesi ile anne ve bebeklere sunuluyor.

Bir bebeğe bakmak, onu en iyi şekilde büyütmek tabi ki yalnızca en iyi eşyayı arayıp bulmakla olmuyor. Ay ay gelişim evrelerini bilmek, buna göre önlem almak, diğer annelerin tavsiyelerini dinlemek, bol bol okumak gerekiyor.

Büyürken.com ailesi olarak bu aşamada da sizi yalnız bırakmıyoruz. Blog yazıları kategorimizde ihtiyacınız olabilecek faydalı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Blog yazılarımızda ürün araştırmalarına, uzman görüşlerine, anne tavsiyelerine yer veriyoruz. Ayrıca sosyal medya hesabımızdaki paylaşımlardan da bizi takip edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz. Büyürken sizinleyiz.

Büyürken.com Ailesi

Menü