Buyurken.com üyelik bilgi formuna iletişim, adres vb. bilgileri sadece bir kez girerek, ileride yapacağınız alışverişlerde sadece e-posta adresiniz ve şifrenizle daha hızlı ve rahat alışveriş yapabilirsiniz. Buyurken.com dünya güvenlik standartlarında sakladığı bu bilgileri sisteme girdiğinizde hatırlar. 

Aynı zamanda Buyurken.com’a üye olarak, sağladığımız avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan anında haberdar olabilirsiniz. Buyurken.com‘a üye olarak, ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri sipariş listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda satın almadığınız ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde siz onları satın alana veya sipariş listenizden çıkarana kadar saklanmaktadır.

Buyurken.com üyeliği size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmemektedir. Yine de üyeliğinizi istediğiniz zaman, info@buyurken.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuğunuzda “Şifremi Unuttum” bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman “Hesabım” sayfanızda değiştirebilirsiniz.

Buyurken.com’a üye olmadan da teslimat ve fatura adreslerinizi ödeme sayfasına girerek alışveriş yapmanız mümkündür.

Buyurken.com‘da yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak için sağ üstteki hızlı arama motorunun kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm mağazada veya seçtiğiniz bir kategoride arama yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin altında “Sepete Ekle” butonu yer almaktadır. Bu butonu kullanarak bir ürünü toplu olarak ödemek üzere alışveriş sepetinize ekler ve satın almak için “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak sipariş sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfada gerekli bilgileri vererek “Ödeme Yap” butonunu açılan pencereye gerekli bilgileri girerek tamamlanmış olur. 

Buyurken.com’da ödemeler kredi kartı, kapıda nakit ödeme ve havale yöntemiyle yapılmaktadır. Ödeme yöntemleriyle ilgili detaylara “Teslimat ve Ödeme” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi ve İstanbul’a 500 km’ye kadar olan teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür.  Sipariş ve teslimat ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye “Teslimat ve Ödeme” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz talebinizi aynı gün saat 15:00’a kadar 0850 550 55 00 numaralı telefonumuzdan bize iletmeniz gerekmektedir. Siparişiniz yola çıkmış olursa bu durum size bildirilecek ve iade işlemleri gerekli olacaktır.

Siparişlerinizin gönderimlerini Yurtiçi Kargo iler gerçekleştiriyoruz.

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri: Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 90 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 180 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 0850 550 55 00 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.
 • Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır. İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır. Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.
 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.
 • Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.
 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu ‘iade faturası’ ve ‘iade irsaliyesi’ (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

İade kapsamı dışındaki ürünler (emzik, biberon, diş kaşıyıcı, vb.) hijyen kuralları gereği iade alınamamaktadır.

Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Ücretleri
 
Yurtiçi Kargo ile;

99 TL  altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 8,90 TL’dir.
99 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Buyurken.com bir DRN Lojistik A.Ş. markasıdır. E-fatura mükellefi olan DRN Lojistik A.Ş. muhasebe departmanı faturanızı size e-posta yolu ile ulaştıracaktır.

Online alışveriş formunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz. Bunu sağlamak için siparişinizi tamamlarken adres işlemleri sırasında “fatura adresi teslimat adresimle aynı” seçeneğinin işaretli olmadığından emin olmalısınız.

Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Siparişler bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, Buyurken.com, siparişiniz bize ulaştığında ve kargoya verildiğinde ayrı ayrı bilgilendirme e-postaları ile sizi haberdar eder.

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için info@buyurken.com adresine mail atabilir veya 0850 550 55 00 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:

 • Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
 • Kart numarasını veya diğer bilgilerden birini hatalı girmeniz,
 • Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
 • Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
 • Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
 • Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
 • Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Ancak çoğunlukla bağlantı kaynaklı olan problemler 3-4 denemeden sonra kendiliğinden düzelmektedir. Sorun yaşamaya devam etmeniz halinde info@buyurken.com adresine mail atabilir veya 0850 550 55 00 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.

Evet, Buyurken.com’da gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

Menü