Müslin Örtü


rating

Momeasy Müslin Örtü (Mickey)

  • 44.90TL
  • Marka: MOMEASY
  • Ürün Adı:1002
  • Kullanılabilirlik:Out Of Stock

Çok Amaçlı Bambu Müslin Örtü1 Adet, 100cm x 120cm, Bambu ViskosDoğal bambu viskos kumaşı, daha fazla emici olmasından dolayı sıcaklığı kontrol edebilme kapasitesine sahip ve ekstra yumusaklığa sahiptir.Momeasy Bambu çok amaçlı örtüler bebeğinizi en s..

Çok Amaçlı Bambu Müslin Örtü

1 Adet, 100cm x 120cm, Bambu Viskos

Doğal bambu viskos kumaşı, daha fazla emici olmasından dolayı sıcaklığı kontrol edebilme kapasitesine sahip ve ekstra yumusaklığa sahiptir.

Momeasy Bambu çok amaçlı örtüler bebeğinizi en sıcak günlerde serin ve en serin gecelerde sıcak tutar. İpeksi yumuşaklığa sahip olan Bambu örtüler, ile bebeğinize kendi kucağınızın şefkatini ve rahatlığını sunmuş olacaksınız.


Momeasy Müslin

Müslin, zamanın ve medeniyetlerin test ettiği, değişik kullanım alanları ile annelerin hayatını kolaylaştıran dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biridir. Momeasy Müslin, Türkiye’nin en doğal, en sağlıklı, en trend müslini olmasının yanı sıra yurtdışında birçok ülkeye ihraç edilerek dünya anneleri ve bebekleriyle de buluşmaktadır.

 

Momeasy Kullanim Alanları

·Battaniye

·Puset Örtüsü

·Araba Koltuğu Örtüsü

·Emzirme Örtüsü

·Omuz Bezi

·Havlu

·Alt Değiştirme Örtüsü

·Gölgelik

·Rüzgarlık ve daha fazlası...


Momeasy Kalitesi

·Doğal kaliteli bambu viskostan özel bir teknikle dokunmuştur.

·Süper emicidir ve leke tutmaz.

·Nefes aldığı için terletmez.

·Hafif amadayanıklıdır.

·Yıkadıkça daha da yumuşar.

·Hızla kurur.

·Uzun ömürlü ve çok kullanışlıdır.

·Ön yıkama yapılmıştır.

·Momeasy ürünlerinin geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuvarlarında onaylanarak kanıtlanmıştır.


Momeasy Desenleri

Momeasy desenleri ünlü Türk tasarımcılar tarafından değişik kişisel stillere uygun olarak tasarlanmıştır. Momeasy’nin çeşitli renk ve desenlerdeki müslinleri ile bebeğiniz daha kundak döneminden kendi stilini yaratmaya başlar.


Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye

İnceleme yaz

Not: HTML tercüme edilmez!
    Kötü           İyi