Supercute

Supercute

Supercute Backpacks çocuklar için birbirinden şık sırt çantaları üretiyor. Markanın çocuk sırt çantaları gerçek hayvan ya da araba figürleri formunda. Capcanlı renkleri ve geniş iç hacmi ile çocuğunuzun ihtiyacı olan tüm eşyaları taşıyor.

Supercute markasının çocuk sırt çanta modelleri bir hayli çeşitli. Erkek ve kız okul çantası modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Supercute Cars Kırmızı

Supercute Çocuk Sırt Çantası özel tasarımı ve dayanıklı malzemesi ile çocukların bayılacağı bir ürün. Sevimli 3 boyutlu araba çanta tasarımı aynı zamanda geniş iç hacmiyle de annelerin beğenisini topluyor.

Kız çocuk sırt çantası yanında bulunan yumuşak silikonlu yuvarlak antenler sanki birer dikiz aynası imajı yaratıyor. Çanta tekerlekleri, gözleri, farları ile tam bir arabayı andırıyor.

Her detayı çocukların minik bedenleri düşünülerek tasarlanan kırmızı kız cocuk cantasinın fermuar tasarımı da miniklerin ellerine göre. Küçük parmaklara uygun, yumuşak fermuarlar çocuğunuzun çantayı kolayca açıp kapamasını sağlıyor.

Kız çocuk sırt çanta modelleri sırta takmalı, çekmeli ya da elde taşımalı gibi pek çok çeşitte bulunabiliyor.

Supercute Unicorn Sırt Çantası

Supercute Unicorn çantasının yeşil, pembe ve mor renkleri mevcut.

Çantanın tasarımı gökkuşağı renklerinde şekil verilebilir yelesi ve renk geçişli parlak boynuzu ile çocukların dikkatini çekiyor. Çocuklar unicornun yelesine dilediği şekli verirken çok eğlenir.

Ayrıca emniyet kemerli ebeveyn kontrol kayışı çocuğunuzun daha özgür ancak güvende olmasını sağlıyor. Unicorn okul çantasının yansıtıcı şeritleri çocuğunuzu karanlıkta görünür hale getirir.

Özel yastıklı askıları sayesinde çocuğunuzun, omzundan hiç çıkartmak istemeyeceği çanta aynı zamanda kolayca temizlenebilir.

Supercute Rocket Sırt Çantası 

Kırmızı ve mavi renkleri bulunan roket çanta da çocukların kalbini çalacak. Çocuğunuz çantanın ortasındaki şeffaf yarım kürede en sevdiği oyuncağı gezmeye çıkartabilir.

Supercute Bumble Bee Sırt Çantası /Sarı

Yumuşak ve her yöne hareket eden silikon antenleri ile sevimli bir arıyı andıran kreş çantası Supercute markasının sevimli tasarımlarında bir diğeri. Çantanın şeffaf ve yumuşak kanatları gerçek bir sevimli arıyı andırır.

Çantanın yastıklı ve rahat askıları, küçük omuzlara rahatlıkla takılır.

Supercute Ladybug Sırt Çantası

3 boyutlu sevimli uğur böceği çantanın turuncu ve kırmızı renkleri mevcut. Silikon ve her yöne hareket edebilen sevimli antenler.. Konforlu kullanımı ile uğur böceği çanta çocuğunuza hem eğlence hem de konfor sağlıyor.

Köpük Dolgu Çocuğunuzun Sırtını Destekler

Çocuk sırt çanta modelleri ve renkleri çok çeşitli olsa da sağlık ve güvenlik açısından özenle incelenmesi gerekiyor. Çocuğunuzun, yılın hemen her günü sırtında taşıyacağı çantanın seçimi, sağlığını da doğrudan etkiler.

Özellikle Supercute modelleri ile sevimli şeklinin yanında çocukların minik iskelet sistemini de bozmaz. Kız çocuk cantasinın omuz ve sırt bölümünde yer alan köpük dolgulu destekler rahat kullanım imkanı sağlar.

Omuzlarına takacakları kemer bölümünün yanında sırt bölümünde de bulunan yastıklı destekler çocuğunuzun hem omuzlarını hem de sırtını koruyor. Ergonomik ve köpük yastıklı arka bölümü ile minik sırtlarda yumuşacık bir his yaratıyor.

Malum çocuklar bir hayli hareketli oluyor. Gerek okula gerekse de başka bir yere giderken çantanın çocuğu rahatsız etmemesi gerekiyor. Ayrıca üretim malzemesinin de sağlam ve kaliteli olması kullanım ömrü açısında oldukça önemli.

Özellikle Supercute anaokulu çantası özel tasarımları oldukça dayanıklı. Esnek malzemesi ile hareketi seven 0-6 yaş çocuklar için mükemmel.. Uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Geniş İç Hacim ile Her İhtiyaca Yer Var

Üstelik geniş iç hacim ise en çok anneleri mutlu ediyor. Anaokulu çantalarının, çocuğunuzun en sevdiği oyuncakları, su matarasını.. Hatta daha birçok eşyayı alacak kadar büyük kapasitesi var. Çantalar bir gün boyunca gerekli olan tüm malzemeleri taşıyan geniş alana sahip.

Anaokulu sırt çantası aynı zamanda kolayca temizlenebiliyor. Nemli bir bezle kolayca temizleyebilirsiniz. Üstelik anaokulu çantasının su geçirmez yapısı yağmurlu günlerde de rahat bir kullanım sunar.

Okul dönemi dışında misafirliğe ya da seyahate çıkarken çocuklara kendi eşyalarını taşımaları için küçük birer çanta hazırlamak gerekiyor. Üstelik bu sorumluluk bilinci gelişimi açısından oldukça önemli.

Özellikle uzmanlar çocukları yormayacak küçük görevler verilmesinin sorumluluk bilincini artırdığını ve kişisel gelişimine destek olduğunu belirtiyor. Hatta kendi çantasını kendisi taşıyan çocuğun sorumluluk bilinci gelişiyor. Bunun yanında, motor becerileri ve denge kabiliyeti gibi pek çok yetisi de gelişim gösteriyor.

Menü