Teslimat ve Ödeme

Teslimat Süresi

Siparişiniz ve ödemeniz sistemimizde onaylandıktan sonra ürün bilgisinde yazan süre baz alınarak (Ortalama 3 İş Günü içinde) kargoya (resmi tatiller ve hafta sonu (cumartesi ve pazar) hariç) teslim edilir. Siparişinizin hazırlık aşaması, siparişi verdiğiniz gün ve saate göre de değişkenlik gösterir. Tedarik süresi daha uzun olan ürünler için ise size özel olarak bilgi verilir.

 

Kargo Bilgisi

www.buyurken.com olarak MNG Kargo ile çalışmaktayız. Siparişleriniz MNG Kargo tarafından 09:00-18:00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

Ürün Teslimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sitemizden verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksik varsa, ürün ambalajı hasarlı ise  kargo görevlisine “Kargo Tutanağı” hazırlatıp ürünü geri gönderebilir ya da bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri

1.     Kredi kartı ile ödeme

2.     MNG Kargo ile Kapıda NAKİT ÖDEME (Kapıda sadece nakit ödeme yapabilirsiniz. Bu durum bizden kaynaklı değildir, kargo firmaları sadece nakit ödeme seçeneği ile çalışmaktadır. Kapıda nakit ödemelerde MNG Kargo tarafından bize yansıtılan ek hizmet bedeli size yansıtılmamaktadır, bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Oluşturduğunuz siparişinizin toplam tutarı ne ise kapıda ödemede o tutarı öderseniz.  

 

Taksitle Ödeme

Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus, Axess, Maximum, World, Card Finans, Asya Card ve Paraf kredi kartlarına 9'a varan taksit imkanı sunuyoruz. 

 

Kredi Kartı Güvenliği

Web sitemizde güvenliğiniz için kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır. Ödeme adımında Iyzico’nun güvenli ortak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Platformumuzda kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Bu nedenle her yeni sipariş sırasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekir.