Egzama Bakımı

Ürün Karşılaştırma (0)

BANYO KÖPÜĞÜ

rating

TRUKİD BUBBLE KAPSÜL BANYO KÖPÜĞÜ, EGZAMA BAKIMI

59.90TL Ex Vergisi: 59.90TL

TRUKİD BUBBLE KAPSÜL BANYO KÖPÜĞÜ, ECZEMA BAKIMI, KANATLI BANYO, ( 8 ADET TEK KULLANIMLIK KAPSÜL )Gerçek doğal malzemelerle üretilen TruKid Eczema Bakımı Bubble kapsüller, çocuklar için baloncuğun yıkanması için egzama güvenli ve eğlenceli bir yol su..

Vücut Şampuanı

rating

TruKid Easy Eczema Wash - Hassas Cilt Yüz ve Vücut Şampuanı

84.90TL Ex Vergisi: 84.90TL

TruKid Easy Eczema Wash - Hassas Cilt Yüz ve Vücut Şampuanı 236.5 mlAloe, nergis, papatya ve hodan yağı doğal, kaliteli içeriği ile çoğu cilt tipleri ve tüm aile için idealdir.TruKid Easy Eczema Soothing, egzamalı hassas tahriş olmuş cildi nazikçe te..

Vücut Şampuanı

rating

Trukid Trubaby Eczema Wash Egzama ve Hassas cilt Şampuanı 236ml

89.90TL Ex Vergisi: 89.90TL

Trukid Hassas ciltli minikler  için Trubaby Egzema Hair & Body Wash şampuanı geliştirdi,Steroid ve Parfüm içermeyen doğal formüllü hipoalerjenik hassas ciltler için mükemmel uyum.Tabiki tüm trukid ürünleri gibi oda tamamen doğal ve bebe..

egzama kremi

rating

Trukid Trubaby Sweet -Bebekler için Tamamen Doğal Egzama ve Hassas Cilt Bakım Kremi 118 ml

99.90TL Ex Vergisi: 99.90TL

Amerikanın Ödüllü markası TRUKİD  Geliştirdiği  Bebek serisi TRUBABY ürünlerini siz değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu TruBaby Sweet Eczema Cream For Baby - Cilt tahrişi,deformasyon,hassas ciltli bebekler ve egzema rahatsız..

Mambino Organics Yatıştırıcı Bebek Bakım Balmı

rating

Mambino Organics Yatıştırıcı Bebek Bakım Balmı

139.90TL Ex Vergisi: 139.90TL

Yatıştırıcı Bebek Bakım BalmıUSDA Organik sertifikalı.İyileştirici calendula, gecesefası ve papatya özleriyle ultra zengin bu krem cilt tarafından kolayca emilir.Kuru, tahriş olmuş, ekzamalı ciltleri yatıştırırken kışın bebeğinizin yanaklarını mükemm..

Gösteriliyor 1 - 5 içinde 5 (1 sayfa toplam)