Paslanmaz Çelik Termos


rating

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos(Köpek)

  • 159.90TL
  • Marka: SKIP HOP
  • Ürün Adı:252378
  • Kullanılabilirlik:Stokta

Zoo Arkadaşları, Bebeklerinize Eğlence Getirecek!2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek setleri, paslanmaz çelik termoslar, paslanmaz çelik pipetli suluklar, beslenme setleri, çerez kapları, pipetli bardaklar,çatal & kaşık setleri, okula ..

Zoo Arkadaşları, Bebeklerinize Eğlence Getirecek!
2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek setleri, paslanmaz çelik termoslar, paslanmaz çelik pipetli suluklar, beslenme setleri, çerez kapları, pipetli bardaklar,
çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler,  yağmurluklar, şemsiyeler,  emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları, alıştırma bardakları... 

Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!

Paslanmaz Çelik Termoslar

Zoo Arkadaşınızla Yiyecekleriniz İstediğiniz Kadar Sıcak Veya Soğuk! 
Bu rengarenk paslanmaz çelikten termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur.

Ürün Özellikleri
12 ay ve üstü için kullanıma uygundur.
Ucu çatal formunda kaşığı bulunur.
Sevimli Zoo koleksiyonu ile uygundur.
BPA, PVC ve Fitalat içermez. 
Taşıma hacmi 325 ml’dir.
Boyutlar (cm): 9 (uzunluk) x 12 (yükseklik)

Markanın Ait Olduğu Ülke: Amerika Birleşik Devletleri

İnceleme yaz

Not: HTML tercüme edilmez!
    Kötü           İyi