En Son Görüşler

Bebelere balon değil renk renk model model orijinal diş kaşıyıcısı, diş fırçası geldi annesi :)) babybananatr nin birbirinden eğlenceli ve güvenle kullanabileceğiniz ürünleri Cuma gece yarısına kadar sürecek çekilişim ile 3 şanslı cücüğün olacak. Eğer haydi oğlumun- kızımın şansına. yiğenime- arkadaşımın kuzusuna hediye olsun diyorsan, çekiliş kuralları: Kazanmak isteğin ürünü yaz (profilimdeki linkten seçebilirsin) 2 arkadaşını etiketle, babybananatr ve beni takip et, Fotoğraf üzerine çift tıkla :) Bitti. Haydi bol şans hepinize

--@gebbepinar--

Günaydın Konumuz: Gün geçtikçe artan damak kaşınması ve henüz çıkmamış dişler pompik parmaklardan düşmeyen ve bu ara favorimiz ise @babybananatr diş kaşıyıcı diş fırçası Bu ürünle bebek dişini kaşırken çıkan minik dişleri de fırçalamış oluyor. Temizliği de çok kolay, kaynatmak yeterli Daha önce size snapten de paylaşmıştım. Dişlerin çıkması her bebekte farklı zamanlarda olabiliyor, kiminde erken kiminde daha geç. Sizin miniğin ilk dişi ne zaman çıktı?

--@cocobolinho--

Bir süredir @babybananatr diş kaşıyıcısı ve diş fırçasını deniyoruz. Ben çok beğendim; hem esneyebilmesini, hem naylon fırça olmadığı için kolaylıkla temizlenebilmesini... Blogdaki yazıda ayrıntılı anlattım; yazının sonuna yorum bırakan iki kişiye tercihine göre kaşıyıcı ya da fırça hediye olacak. Link profilimde. 

--@blogcuanne--

Gösteriliyor 1 - 11 içinde 11 (1 sayfa toplam)